Kadın, Kadınlar, Kadın Sağlığı, Diyet, Yemek Tarifleri, Moda, Dekorasyon

Adeta insanoğluna ders verdi.. Köpeğin vefası görenleri duygulandırdı

  • 15 Aralık 2022
  • Adeta insanoğluna ders verdi.. Köpeğin vefası görenleri duygulandırdı için yorumlar kapalı
  • 307 kez görüntülendi.

Adeta insanoğluna ders verdi.. Köpeğin vefası görenleri duygulandırdı

Görenleri duygulandıran haber Edirne’den geldi. Kamyonetin çarptığı sokak köpeğine tüm yardımsever vatandaşlar yardıma koşup seferber oldu. Ama aralarında öyle biri vardı ki görenleri duygulandırdı. Kazada yaralanan köpeği bir an olsun yalnız bırakmayan ve yanından ayrılmayan diğer köpek adeta insanoğluna ders verdi…

Ajanslara düşen bir haber, gören herkesi duygulandırdı. Önce sahte doktor skandalı, sonra ise Türkiye’yi derinden sarsan 6 yaşındaki çocuğa cinsel istismar ile peş peşe gelen cinayet ve hırsızlık haberleri sonrası bu haber yüreklere az da olsa su serpti.

Herkesi duygulandıran haberin kahramanı bir sokak köpeği. Yaralı arkadaşının başından bir an olsun gitmeyen vefalı dost, adeta insanoğluna ders verdi.

Edirne’de kamyonetin çarpması sonucu yaralanan sokak köpeğinin yardımına çevredekiler koştu. Veteriner ekipleri gelene kadar vatandaşlar yaralı köpeği sakinleştirmeye çalışırken, kaza sırasında yanında bulunan diğer köpek de bir an olsun başından ayrılmadı.

YARALI KÖPEĞİN BAŞINDAN AYRILMADI

Atatürk Bulvarı’ndaki trafik ışıklarının yeşil yanmasıyla hareket eden kamyonet, yoldaki 2 köpekten birine çarptı. Yaralanan köpeğin yardımına kamyonet şoförü ve çevredekiler koştu. Caddede kaldırımın üzerine alınan yaralı köpek için bölgeye Edirne Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü ekipleri çağrıldı. Kaza sırasında yanında olan diğer köpek de ekipler gelene kadar yaralı köpeğin başından ayrılmadı.

Köpek, gelen ekipler tarafından tedavisi için Edirne Belediyesi Sokak Hayvanları Barınağı’na götürüldü.

RESİMLERİ BÜYÜTMEK İÇİN ÜZERİNE TIKLAYIN

Yandex.Metrica