Kadın, Kadınlar, Kadın Sağlığı, Diyet, Yemek Tarifleri, Moda, Dekorasyon

Müge Anlı’ya ihbar yağdı: Türkiye sapık Sinan’ı konuşuyor! Yaşlı kadınlara yapmadığını bırakmamış!

  • 28 Aralık 2022
  • Müge Anlı’ya ihbar yağdı: Türkiye sapık Sinan’ı konuşuyor! Yaşlı kadınlara yapmadığını bırakmamış! için yorumlar kapalı
  • 138 kez görüntülendi.

Müge Anlı’ya ihbar yağdı: Türkiye sapık Sinan’ı konuşuyor! Yaşlı kadınlara yapmadığını bırakmamış!

Müge Anlı’da aranan 64 yaşındaki Arife Gökçe’ye hala ulaşılamadı. Gökçe’ye, cinsel içerikli mesajlar atan Sinan’ın ise başka kadınları da taciz ettiği ortaya çıktı. Sivas’taki bir izleyici, “Arkadaşımın annesine musallat oldu. Sinan’ı gidip öldürecekti. Zor tuttuk. Bunun yüzünden şehir değiştirdiler” ifadelerini kullandı. İstanbul’da yaşayan bir kadın ise “Torunumu okula bıraktıktan sonra elinde taşla yolumu kesti” diye konuştu.

Müge Anlı ile Tatlı Sert’te gündem olan Arife Gökçe olayı milyonları ekrana bağladı… 12 torun sahibi yaşlı kadın, 17 Aralık’ta Tokat’ta sırra kadem bastı.

Kayıp kadının eşi Fikri Bey ise Müge Anlı ile Tatlı Sert’e katıldı. Sinan isimli komşularını suçlayan Fikri Gökçe, “Sinan Sardoğan, eşime cinsel içerikli mesajlar atıyordu. Karımı rahatsız ediyordu” ifadelerini kullandı.

Arife Gökçe dışında birçok kadını cinsel içerikli mesaj ve ses kayıtlarıyla taciz eden Sinan ise tüm iddiaları reddetti ve masum olduğunu anlattı.

Ancak bugünkü canlı yayında Sinan’la ilgili ihbar yağdı. Yayına bağlanan bir izleyici, “Bu Sinan, Yeter Hanım’ın başını yardı. Kızına da sapıklık yaptı.

Kadın bunun yüzünden köyden taşındı. Geçen yıl da köyü ziyarete geldi.

Müge Anlı’da Arife Gökçe’nin şüpheli kaybı! İddiaların odağındaki Mustafa Karaaslan konuştu

Sinan da kaldığı evin etrafında sabahtan akşama kadar döndü” diye konuştu.

‘PEŞİMİZİ BIRAKSIN DİYE SİNAN’A PARA VERDİM’
Yeter Hanım’ın damadı ise şunları söyledi “Aslan gibi kaplan gibi avını takip ediyorsun Sinan. Olayları çarpıtma. Ben seninle 5 yıl uğraştım.

Bizim peşimizi bırak diye sana para verdim telefon aldım. Benim 75 yaşındaki annem bunu ekranda görünce yine ağlamaya başladı.”

MÜGE ANLI: NİYE HEP YAŞLI KADINLAR?
Duydukları karşısında şoke olan Müge Anlı, “Sen kadınlardan mı nefret ediyorsun Sinan. Niye hep yaşlı kadınlar?

Senin Arife Hanım’ın evinin önünde ne işin vardı. Çalı çırpı deme bana. Çalı yok elinde” dedi.

“ARKADAŞIMIN ANNESİNE MUSALLAT OLDU”
Öte yandan yayına katılan başka bir izleyici de “Arkadaşımın 65 yaşındaki annesine musallat oldu. Bu aile, Tokat’tan Sivas’a taşınmak zorunda kaldı.

Ama Sinan, 1 yıl sonra yine annesine mesaj attı. Arkadaşım çok sinirlendi. Bu Sinan’ı gidip öldürecekti. Zor tuttuk” ifadelerini kullandı.

“ÖNÜMÜ KESTİ KOKTUM”
Yayına İstanbul’dan bağlanan bir kadın izleyicinin iddiaları da şoke etti: Ben 65 yaşındayım. 4 sene önce torunumu okula bıraktım. Dönüşte kapımın önünde bu adamı gördüm.

Kafasına da siyah bere geçirmiş önümü kesti korktum. Kaçmaya başladım. Taş atmaya başladı. Sonra birilerinin arkasına saklandım. Görünce aramak istedim” diye konuştu.

İddialar üzerine nutku tutulan Sinan ise bir kez daha hakkındaki suçlamaları reddetti.

Öte yandan Arife Gökçe’nin şüpheli kaybında eşi, kuşku duyduğu komşularının yönlendirildiğini iddia etmiş ve bir isim vermişti.

Fikri Gökçe, “Sinan aracı olarak kullanılıyor. Ne kadar suç Sinan’ın üzerinde toparlansa da… Sinan bize sadece ‘Bana bunu Mustafa Karaarslan yaptırıyor’ dedi. Bu kişi mahallemizde bir komşu” diye konuşmuştu.

Yayının ardından Müge Anlı ve ekibi, bu iddiada adı geçen Mustafa Karaarslan ile bir araya geldi.

Karaarslan, “Sinan’la ben konuşmuyorum. Aklı başında değil. 25 gün önce bir daha iftira etti.

Sinan’la şu anda muhabbetim yok. Sinan’ın lafıyla beni suçluyor, iftira atıyor. Olayla benim yakından veya uzaktan bir ilgim yok” ifadelerini kullandı.

RESİMLERİ BÜYÜTMEK İÇİN ÜZERİNE TIKLAYIN

Yandex.Metrica });