Kadın, Kadınlar, Kadın Sağlığı, Diyet, Yemek Tarifleri, Moda, Dekorasyon

Rassan Khoshnaw ile aşk yaşadığı iddia edilen Ebru Gündeş’e, Bahar Candan’dan uyarı! “Hastalıklı…”

  • 08 Haziran 2022
  • Rassan Khoshnaw ile aşk yaşadığı iddia edilen Ebru Gündeş’e, Bahar Candan’dan uyarı! “Hastalıklı…” için yorumlar kapalı
  • 715 kez görüntülendi.

Rassan Khoshnaw ile aşk yaşadığı iddia edilen Ebru Gündeş’e, Bahar Candan’dan uyarı! “Hastalıklı…”

11 yıllık eşi ve Reza Zarrab’dan geçen sene boşanan Ebru Gündeş, Iraklı iş insanı Rassan Khoshnaw ile anılıyordu. Birkaç gün önce de ikilinin samimi görüntüleri ortaya çıkmıştı. Görüntülerin ortaya çıkmasının ardından Bahar Candan’dan Ebru Gündeş’e uyarı geldi.

Reza Zarrab ile olan evliliğini noktalayan ünlü şarkıcı Ebru Gündeş, bir süredir yalnızdı. Gündeş’in, Iraklı iş insanı Rassan Khoshnaw ile yeni bir aşka yelken açtığı iddia edilmişti.

Kısa süre sonra da ikilinin beraber çekildikleri fotoğraf ortaya çıktı. Taraflardan herhangi bir açıklama gelmedi.

Aşk dedikoduları hakkında Ebru Gündeş sessiz kalırken, Kuzey Iraklı işadamı Rassan Khoshnaw, ünlü şarkıcının hiçbir sahnesini kaçırmıyor.

İkilinin beraber çekildiklerinin ortaya çıkmasının ardından sosyal medya fenomeni Bahar Candan’dan ortalığı karıştıracak bir açıklama geldi.

Rassan Khoshnaw’la bir dönem beraber olduğunu söyleyen Bahar Candan, Instagram’dan dikkat çeken satırlara yer vererek, Ebru Gündeş’i uyardı.

“Şöhret avcısı Rassan’la bir dönem birlikteliğim olduğu doğru. Hastalıklı bir ruh yapısı vardı.”

“Bir keresinde elimin üstüne mumun sıcak sıvısını dökmüştü. Ebru Gündeş gibi değerli bir sanatçımızı bu konuda uyarmak isterim.”

KAYNAK: posta.com.tr

Yandex.Metrica });