Kadın, Kadınlar, Kadın Sağlığı, Diyet, Yemek Tarifleri, Moda, Dekorasyon

Ve bomba iddia! Hadise ile Mehmet Dinçerler evlendi!

  • 01 Mayıs 2022
  • Ve bomba iddia! Hadise ile Mehmet Dinçerler evlendi! için yorumlar kapalı
  • 747 kez görüntülendi.
Ve bomba iddia! Hadise ile Mehmet Dinçerler evlendi!

Ve bomba iddia! Hadise ile Mehmet Dinçerler evlendi!

“Kadir gecesi nikah masasına oturacaklar” iddiasının ardından Hadise ve Mehmet Dinçerler’de sessizlik hakimdi. Bugün ortaya atılan bir iddia gündeme bomba gibi düştü. İkili dün akşam sessiz sedasız evlendi!

Yaklaşık bir yıldır aşk yaşayan Hadise Açıkgöz ve iş insanı sevgilisi Mehmet Dinçerler, evlilik kararı almıştı. Hadise, geçtiğimiz ocak ayında parmağındaki yüzüğü gösteren bir video ile iş insanıyla nikah masasına oturmaya hazırlandıklarını duyurmuştu. Ünlü isim, yayınladığı videoya, “Bizim bölümümüz başlasın!” notunu düşmüştü.

15 Mart tarihinde aile arasında yapılan bir törenle nişanlanan ünlü çift, evlilik yolunda ilk adımı atmıştı. Nişan töreninden görüntü sızmaması için çalışanlara gizlilik sözleşmesi imzalatan şarkıcı, İstanbul Kongre Merkezi Harbiye Oditoryumu’nda verdiği konserde hem sevenlerine hem de nişanlısına bir sürpriz yapmıştı.

Sahneye getirilen tabureye oturan Hadise, Mehmet Dinçerler için Sam Smith’in “Lay Me Down” şarkısını seslendirmişti. Konser alanında romantizm rüzgârları eserken, dev ekrana ünlü çiftin nişanından kareler yansıtılmıştı.

Şarkıcı, metnini de kendi yazdığı videoda sevenlerine; “Düştüysen kalk. Düşmekten, koşmaktan, yürümekten korkma. Kendini sev. Dans et, eğlen, ağla, gül, mutlu ol, mutsuz ol; hayat böyle bir şey. Ne olursa olsun kendini sev ve yürü” diye seslenmişti.

Çiftin dün akşam nikah masasına oturduğu iddia edildi. Nikahın aile arasında yapılan sade bir törenle gerçekleştiği konuşuluyor. Snob Magazin’in iddiasına göre; Çırağan Sarayı’nda birbirlerine ‘evet’ diyen aşıklar, sosyal medyada fotoğraf paylaşılmaması için davetlilerden ricada bulundu.

Öte yandan Hadise’nin dün yaptığı paylaşım evlilik iddialarını güçlendirdi.

KAYNAK: posta.com.tr

Yandex.Metrica });