Aleyna Çakır soruşturmasının seyrini değiştirecek karar açıklandı!

  • 15 Eylül 2020
  • 127 kez görüntülendi.

Haftalardır Müge Anlı ile Tatlı Sert programında işlenen Aleyna Çakır’ın ölümü soruşturmasında her geçen gün son dakika gelişmeleri yaşanıyor. Türkiye’yi ayağa kaldıran olayda bugün programa çıkarak savcılığın verdiği kararı açıklayan avukat Tuğçe hanım, soruşturmayla ilgili ilk kez güzel bir haber verdi. Savcılık kararına göre; Müge Anlı programına çıkarak Aleyna Çakır’ın ölümünden önce sevgilisi Ümit Can Uygun’da gördüğü işkenceyi anlatan tanıkların ifadelerinin alınacağı ve soruşturma dosyasında yer verileceği ifade edildi. İşte Aleyna Çakır’ın ölümünden gelen son dakika gelişmesinin detayları…

MÜGE ANLI PROGRAMINDA YENİ GELİŞME AÇIKLANDI! ALEYNA ÇAKIR SORUŞTURMASINDA TANIK İFADELERİNE BAŞVURULACAK!
Aleyna Çakır’ın bir cinayete mi kurban gittiği yoksa intihar mı ettiği konusunda açılan soruşturmada her geçen gün yeni gelişmeler ortaya çıkıyor. Genç kızın sevgilisi Ümit Can Uygun’dan gördüğü işkence ve şiddetin tanıkları programa bağlanmaya devam ederken aynı zamanda canlı yayında konuşan herkesin katil zanlısı tarafından tehditlere maruz kaldığı geçtiğimiz gün ortaya çıkmıştı.

AVUKAT TUĞÇE HANIM AÇIKLADI!

Soruşturmanın avukatı Tuğçe Hanım bugün programa konuk oldu. Davanın seyrine ilişkin flaş açıklamalarda bulunan Avukat, Savcılık tarafından soruşturmaya ilişkin verilen yeni kararları açıkladı.

Buna göre; Savcı programda konuşan tanıkların ifadesine başvurmaya karar verdi ve şüphelilerle ilgili HTS kayıtları savcılığa ulaştı…

ALEYNA’NIN KOMŞUSUNDAN YENİ İDDİA

Aleyna’nın eski komşusu bugün canlı yayında yeni bir iddiada bulundu. Ümit Can Uygun’dan hamile kaldığı iddia edilen genç kızın şiddete maruz kaldığı ve bu nedenle düşük yaptığı bildirildi.

ALEYNA ÇAKIR İNTİHAR MI ETTİ? CİNAYETE Mİ KURBAN GİTTİ?

Bu hafta tüm Türkiye 21 yaşındaki Aleyna Çakır ismini kullanan Sema Esen’in ölümünü araştıran Müge Anlı ile Tatlı Sert programına kilitlendi. Gencecik bir kadın, ardında binlerce soru ile beraber bu dünyadan giderken Çakır’ın erkek arkadaşı Ümit Can Uygun, bu olayın en kilit ismi olarak gösteriliyor…

EVİNDE ÖLÜ BULUNMUŞTU

Henüz 21 yaşında evinin salonunda boynuna bornoz kuşağı bağlanmış vaziyette yerde yüzüstü yatar halde cesedi bulunan genç kız Aleyna Çakır’ın cinayetinin kilit ismi Ümit Can Uygun, bu kez de Müge Anlı ve Ekibini tehdit etti. Geçtiğimiz hafta yayınlanan bölümde tehdit edildiğini canlı yayında açıklayan Müge Anlı, izleyenleri şaşkına çeviren flaş açıklamalarda bulundu.

Programda olayla ilgili ifade veren tanıkların tehdit edildiği ve Aleyna’nın ölümündeki kilit ismin stüdyoya silahla girmenin yollarını aradığı ifade edildi.

DÖVEREK BAYILTTIĞI ANI CANLI YAYINDA PAYLAŞMIŞTI

Nisan ayında Aleyna Çakır’ı döverek bayılttığı anları sosyal medya canlı yayınında paylaşan Ümit Can Uygun, genç kızın ölümü üzerine şüpheli listesinin en başında yer alan isim olarak gösteriliyor. Vahşice katledilen genç kızın cinayetindeki perde arkasının araştırıldığı program Müge Anlı canlı yayınında flaş açıklamalar tüm izleyenleri şaşkına çevirdi…

GÖRGÜ TANIKLARININ İFADESİ ORTAYA ÇIKTI

İsmini vermek isteyen bir seyirci yayına başlanarak olayla ilgili tanık olduklarını aktardı. Gece 23.000 civarı sokakta bir araba durduğunu aracın içinden Aleyna Çakır ve sevgilisinin indiğini Aleyna’nın ve sevgilisinin alkollü olduğu ve bağrıştıklarını gördüğünü bunun ölmeden bir gece önce olduğunu söyledi. Sevgilisinin Aleyna Çakır’ın ağzını kapatmaya çalıştığını sözlerine ekledi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yandex.Metrica