Kadın, Kadınlar, Kadın Sağlığı, Diyet, Yemek Tarifleri, Moda, Dekorasyon

Annesinin acısına dayanamayıp mezarı başında hayatına son verdi

  • 26 Mart 2021
  • Annesinin acısına dayanamayıp mezarı başında hayatına son verdi için yorumlar kapalı
  • 486 kez görüntülendi.

Annesinin acısına dayanamayıp mezarı başında hayatına son verdi
Annesinin acısına dayanamayıp mezarı başında int*har etti Adana’da bir genç dün kalp krizinden hayatını kaybeden annesinin mezarı başına giderek yakınlarını arayıp “ben bu acıya dayanamıyorum, annemi çok seviyorum” diyerek t*bancayla kafasına ateş edip int*har etti.

Adana’da bir genç dün kalp krizinden hayatını kaybeden annesinin mezarı başına giderek yakınlarını arayıp “ben bu acıya dayanamıyorum, annemi çok seviyorum” diyerek t*bancayla kafasına ateş edip int*har etti.

Edinilen bilgiye göre, olay merkez Çukurova ilçesine bağlı Karslılar Mahallesi’nde meydana geldi. İddiaya göre, Felek Naz Yanku dün kalp krizi sonucu hayatını kaybetti. Anne Yanku, Karslılar Mezarlığında dün toprağa verildi.

Askerden yeni gelen oğlu 22 yaşındaki Mehmet Emin Yanku annesini çok sevdiği için bunalıma girdi. Dün annesinin ölümünden sonra int*har girişiminde bulunan genci yakınları vazgeçirdi. Bugün saat 10.30 sıralarında da annesinin mezarı başına giden genç cep telefonuyla yakınlarını arayıp, “Ben annemin mezarındayım. Bu acıya dayanamıyorum. Onu çok seviyorum” dedikten sonra t*bancayla kafasına sıktı. T*banca sesini duyan yakınları hemen mezarlığa geldi. Olay yerine çağrılan sağlık ekipleri gencin mezar başında öldüğünü tespit etti. Polis ise mezarın etrafını güvenlik şeridi ile kapatarak çalışma başlattı. Gencin cep telefonu da annesinin mezarı üzerinde kaldı. Yanku’nun öldüğünü gören yakınları gözyaşlarına boğuldu. Mehmet Emin Yanku’nun babası Mithat Yanku mezarda oğlunun yanı başında “İki günde iki acı yaşadım” diyerek gözyaşlarına boğuldu.

Yandex.Metrica });