Kadın, Kadınlar, Kadın Sağlığı, Diyet, Yemek Tarifleri, Moda, Dekorasyon

Ece Erken’i çıldırtan olay

  • 08 Nisan 2022
  • Ece Erken’i çıldırtan olay için yorumlar kapalı
  • 363 kez görüntülendi.
Ece Erken’i çıldırtan olay

Ece Erken’i çıldırtan olay

Ece Erken’in eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu geçtiğimiz ocak ayında silahlı saldırı sonucu yaşamını kaybetmişti. Eşinin ölümüyle sarsılan Ece Erken, uzun süredir sessizliğini koruyordu. Oğluyla sosyal aktivite yapmak için harekete geçen Ece Erken, hesabına konulan bloke sonrası adeta çılgına döndü.

Ece Erken’in avukat eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu, 27 Ocak’ta balıkçıda husumetli olduğu kişilerin silahlı saldırısına uğradı.

Hastaneye kaldırılan Mahmutyazıcıoğlu, kan kaybı nedeniyle hayatını kaybetti. Eşinin ölümünden sonra zor günler geçiren Erken’in hesabına bloke edildi.
Dün oğlunun doğum gününü kutlayan ve sosyal medya hesabından haftalar sonra yüzünün güldüğü fotoğrafları paylaşan Erken, hesabının bloke edildiğini öğrenince çileden çıktı.

Instagram hesabından paylaşım yapan Erken, şu ifadeleri kullandı: “Şu an oğlumu çocuk oteline götürüyorum bir bakıyorum hesabıma bloke gelmiş. Neden çünkü Şafak’a abi diyen, peşinde gezen, param yok bana Ö. Kuzu’dan borç alan diyen, ölümüne sebebiyet veren şahıs tedbir kararı aldırmış.


Ben Ece Erken Mahmutyazıcıoğlu ise bu işin peşini bırakmayacağım. Kaçakçılık yapan, daha önce hapis yatan şerefsizle her türlü savaşacağım.

B. Yakın’la ilişkinden, Küçükçekmece’de açtığın mekana kadar çıkartacağım. Şafak bizi görüyorsa sana aynen şerefsiz diyordur ve Allah bize ne yaşattıysan yaşatsın sana. Çocuklarından utanmayan şeref yoksunu.”

Yandex.Metrica });