Kadın, Kadınlar, Kadın Sağlığı, Diyet, Yemek Tarifleri, Moda, Dekorasyon

Ellerinde büyüyen küçük kız, yaşlı çifte hayatlarının şokunu yaşattı

  • 04 Nisan 2022
  • Ellerinde büyüyen küçük kız, yaşlı çifte hayatlarının şokunu yaşattı için yorumlar kapalı
  • 462 kez görüntülendi.
Ellerinde büyüyen küçük kız, yaşlı çifte hayatlarının şokunu yaşattı

Ellerinde büyüyen küçük kız, yaşlı çifte hayatlarının şokunu yaşattı

İstanbul, İzmir, Denizli ve Eskişehir’de son 5 yılda 9 yaşlı aileye bakıcı gibi yaklaşıp uyku ilacı vererek soyan ve JASAT tarafından saklandığı battaniyenin içerisinde yakalanan sabıkalı kadın, son kurbanları olan Çivrilli çiftini sütlaçlarının içerisine ilaç koyarak uyuttu. Yurt dışında ailesiyle birlikte aynı fabrikada çalışan çifte 40 yıl sonra ulaşarak evlerine kadar giren hırsızın, ellerinde büyüyen küçük kız olması yaşlı karı kocanın acısını daha da artırdı.

Denizli’nin Çivril ilçesine bağlı Kızılcasöğüt Mahallesi’nde yaşayan Yaşar (83) ve Günsel Bozkurt (81) çifti, yaklaşık 1 ay önce kendilerine telefonla ulaşan ve günlük ev işlerinde kendilerine yardımcı olmak istediğini belirten Nurtem D. (60) tarafından yemeklerine uyku ilacı verilerek uyutulduktan sonra soyuldu. Yaşlı çiftin evindeki kasa, cepleri ve çantalarından 1700 euro, 3 bin TL ve 3 bin 500 TL değerinde 1 adet cep telefonu çalan Nurtem D. gece evden ayrılarak kayıplara karıştı.

 

YAŞLI ÇİFTE HAYATLARININ ŞOKUNU YAŞATTI

9 BENZER SUÇTAN 43 SUÇ KAYDI BULUNUYOR

Sabah eve gelen gelinleri Dilek Bozkurt tarafından baygın halde bulunan yaşlı çift, ambulansla hastaneye kaldırıldı. Hastanede 1 gün gözetim altına tutulan Bozkurt çifti, taburcu olur olmaz jandarmaya giderek şikayetçi oldu. Şüpheli kadın, JASAT ve İlçe Jandarma Komutanlığı ekiplerinin müşterek çalışması sonucu İzmir’deki adresinde battaniyenin içerisine saklanmış vaziyette bulundu. Gözaltına alınarak Denizli’ye getirilen Nurtem D’nin 43 suç kaydı olduğu, 4 ilde karıştığı 9 benzer suçtan 2017 yılından buyana aradığı ve “Yağma” suçundan ise 14 yıl kesinleşmiş hapis cezasının bulunduğu ortaya çıktı. Yakalanmamak için hiçbir adres kaydı yaptırmayan sabıkalı kadın hırsız, ifade işlemlerinin ardından sevk edildiği Çivril Adliyesi’nde tutuklanarak cezaevine teslim edildi.

KAYNAK: posta.com.tr

Yandex.Metrica });