Kadın, Kadınlar, Kadın Sağlığı, Diyet, Yemek Tarifleri, Moda, Dekorasyon

Erkek çocuk için kabullenmesi zor

  • 10 Nisan 2022
  • Erkek çocuk için kabullenmesi zor için yorumlar kapalı
  • 342 kez görüntülendi.
Erkek çocuk için kabullenmesi zor

Erkek çocuk için kabullenmesi zor

Seda Sayan mayıs ayında evleniyor. Önce oğlu Oğulcan’ın, sonrasında da yakın dostu Safiye Soyman’ın düğüne katılmayacağını öğrendik. Tepki mi gösteriyorlar Sayan’a sizce?

Savaş Özbey: Safiye Soyman’ınki değil ama Oğulcan Engin’inki bal gibi tepki. Bir erkek çocuğu için annesinin arkadaşı yaşında biriyle evlenmesi zaten zor kabullenilecek bir mesele.

Bir de annesinden bu işi sessiz sedasız halletmesini istemesine rağmen Seda Sayan çok aceleye getirdi ve göze soktu ilişkisini. Herkese biraz vakit vermeliydi.

Onur Baştürk: Seda Sayan için zor bir durum olsa gerek. Ama en azından gözlerden uzak, yurtdışında evlenecek. Yakınlarının katılmaması ise tepki değil, bayağı bildiğiniz protesto bence. Bu evliliği protesto ediyorlar, onaylamıyorlar.

Savaş Özbey – Orkun Ün – Ömür Gedik – Onur Baştürk

Orkun Ün: Oğlunun tepki göstermesi normal. “Yeter artık” demiştir, “istemiyorum” demiştir ama dinletememiştir belki de annesine. Seda Sayan’ın yaptığı da normal, eleştirmiyorum. Seviyor, evlenecek tabii. Ama bunu erkek evlada anlatmak kolay değil.

Safiye Soyman’a gelince… Şaşırdım gitmemesine. İşi olduğuna, hatta iptal edemeyeceği önemli bir işi olduğuna eminim.

Ömür Gedik: Evet, Safiye Soyman programı olduğu için gidemeyeceğini söyledi. Tepkisi olsa saklamaz açıkça söylerdi. Ayrıca niye tepki olsun ki? Kaçmıyor, evleniyorlar.

Ajda Pekkan metro ve metrobüse hiç binmediğini söyledi, “Marmaray’a binmeyi çok isterim” dedi. Aslı Şen de metrodan videolarını paylaşıp altına “Metroya binmem olay olmuş. Vallahi şahsen çok keyifle kullanıyorum” yazdı. Bu toplu taşıma araçlarına binme işi abartılıyor mu sizce?

Onur Baştürk: Metroya karşı sanki uzay gemisine binmek istermiş gibi özlem içerisinde olmak bana abuk geliyor. Özellikle Aslı Şen’in olayı abartıp videolar paylaşması enstalasyon gibiydi. Oysa yurtdışına gidince metroya da biniliyor yeri geldiğinde. İstanbul’a gelince niye metro sanki uzak diyarların bir toplu taşıma aracıymış gibi algılanıyor, gerçekten tuhaf.

Ömür Gedik: Ünlülerin toplu taşımaya binmesi sadece Türkiye’de değil, dünyanın pek çok yerinde abartılır, yazılır, çizilir. Keanu Reeves’in metroya binmesini günlerce konuştuk hatırlarsanız. “Kompleksli değil, mütevazı, halkın içinden” gibi yorumlar yapılmıştı.

Toplu taşıma kullanmak öyle büyütülecek ya da küçümsenecek bir şey değil. Bazen trafikle boğuşmaya göre çok daha konforlu. Ama ünlüler için bence zor. Ajda Pekkan metroya binse fotoğraf çektirmekten bunalabilir mesela.

Savaş Özbey: Keanu Reeves’ten daha yakın Selda Bağcan örneği var Ömür. Metroda fotoğrafı çekilince sık sık bindiğini, çok da sevdiğini söylemişti. Ajda Pekkan’a ilgi biraz daha çok olur tabii ama abartmaya da gerek yok. Sakin saatinde bir vapura binmek de o kadar zor bir şey değil. En fazla 20-30 kişiyle fotoğraf çektirmek zorunda kalır.

KAYNAK: hurriyet.com.tr

Yandex.Metrica });