Kadın, Kadınlar, Kadın Sağlığı, Diyet, Yemek Tarifleri, Moda, Dekorasyon

Müge Anlı canlı yayında açıkladı! Kahreden gerçek! İTÜ’lü Hamit Egemen’in ölüm nedeni…

  • 07 Nisan 2022
  • Müge Anlı canlı yayında açıkladı! Kahreden gerçek! İTÜ’lü Hamit Egemen’in ölüm nedeni… için yorumlar kapalı
  • 637 kez görüntülendi.
Müge Anlı canlı yayında açıkladı! Kahreden gerçek! İTÜ’lü Hamit Egemen’in ölüm nedeni…

Müge Anlı canlı yayında açıkladı! Kahreden gerçek! İTÜ’lü Hamit Egemen’in ölüm nedeni…

Müge Anlı canlı yayında, cansız bedeni bulunan İTÜ öğrencisi Hamit Egemen ile ilgili acı gerçeği duyurdu. Hamit Egemen 1 Nisan tarihinde sırra kadem basmıştı. Ailesi, evlatlarını bulmak için Müge Anlı’ya katıldı. Egemen’in dün cansız bedeni bulundu. İTÜ öğrencisi Hamit Egemen neden öldü? Müge Anlı açıklayınca Hamit Egemen’in sevenleri yıkıldı! Müge Anlı ise aileleri uyardı. İşte son dakika haberine göre Müge Anlı’nın programında yaşananlar…

İTÜ öğrencisi Hamit Egemen’in kayı olarak aranırken dün cansız bedenine ulaşıldı. Talihsiz gencin, satın aldığı av tüfeği ile canına kıydığı anlaşıldı. Acı haberi canlı yayında duyuran Müge Anlı ise aileleri uyardı.

MÜGE ANLI’YA KATILIP YARDIM İSTEDİLER

Tarihler 1 Nisan 2022’yi gösterdiğinde; İstanbul Teknik Üniversitesi öğrencisi Hamit Egemen (20) sırra kadem bastı. Egemen’in ailesi Müge Anlı ile Tatlı Sert’e katıldı. Gözyaşlarına boğulan aile fertleri, evlatlarının bulunması için yardım çağrısı yaptı.

ACI HABER GELDİ

Ekipler ise genç adamı bulmak için çalışma başlattı. Egemen’in 13.36’da yurda giriş yaptığı, saat 14.00 sıralarında yurttan ayrıldığı ve yurdun yakınındaki Belgrad Ormanı’na giriş yaptığı anlaşıldı. Bunun üzerine; Egemen’in kaldığı yurdun çevresinde bulunan ormanda arama yapıldı.

Acı haber ise dün alındı. Yurdun yakınındaki ormanda Egemen’in cansız bedenine ulaşıldı. Hamit Egemen’in cansız bedeni otopsi yapılmak üzere Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı.

HAMİT EGEMEN AV TÜFEĞİ İLE İNTİHAR ETMİŞ

Müge Anlı ise bugünkü canlı yayında talihsiz gencin av tüfeği ile intihar ettiğini açıkladı. Egemen’in namluyu çenesine dayayıp tetiğe bastığı saptandı.

PSİKOLOJİK SIKINTILARI VARDI

Sabah’ın haberine göre, Müge Anlı, Hamit Egemen’in geçen yıldan bu yana psikolojik sıkıntılar yaşadığını anlattı. Anlı bu konuda aileleri de uyardı.
Anlı, “Psikolojik sorunları umursamıyoruz. Çocuklarımızın tedavilerini ihmal etmeyelim” ifadelerini kullandı.

YIKILDILAR

Acı haberi alan Egemen Ailesi ise yıkıldı. Öte yandan talihsiz gencin bir arkadaşı ise sosyal medyadan duygu dolu bir paylaşım yaptı. Egemen’in arkadaşı şu ifadeleri kullandı:

Yıllarımız hep beraber geçti. Beraber yürüdük, beraber eğlendik, beraber sevindik ama hiç beraber ağlamadık.

Seninleyken her an mutluyduk. Ne birbirimizi üzdük ne kırdık ne de incittik. Çok zeki çocuktun, çok bilgili ve bilinçliydin.

KAYNAK: posta.com.tr

Yandex.Metrica