Kadın, Kadınlar, Kadın Sağlığı, Diyet, Yemek Tarifleri, Moda, Dekorasyon

Münevver Karabulut’un babasından şok Cem Garipoğlu sözleri: Fotoğraf gösterdiler, ne yapayım fotoğrafı!

  • 11 Nisan 2022
  • Münevver Karabulut’un babasından şok Cem Garipoğlu sözleri: Fotoğraf gösterdiler, ne yapayım fotoğrafı! için yorumlar kapalı
  • 390 kez görüntülendi.
Münevver Karabulut’un babasından şok Cem Garipoğlu sözleri: Fotoğraf gösterdiler, ne yapayım fotoğrafı!

Münevver Karabulut’un babasından şok Cem Garipoğlu sözleri: Fotoğraf gösterdiler, ne yapayım fotoğrafı!

Cem Garipoğlu’nun öldüğüne inanmadığını belirterek mezarının açılmasını talep eden Münevver Karabulut’un babası canlı yayına katıldı. Baba Süreyya Karabulut, ‘Cem Garipoğlu’nun naaşını sessiz sedasız gömdüler. Bana fotoğraf gösterdiler. Ben fotoğrafı ne yapayım?’ dedi. Acılı baba ayrıca FETÖ ile ilgili iddiasını ortaya attı.

Kanal D’nin, hafta içi her gün canlı yayınla ekrana gelen, sunuculuğunu Hakan Ural ile Nur Tuğba Namlı’nın yaptığı “Neler Oluyor Hayatta” programına; Cem Garipoğlu tarafından katledilen Münevver Karabulut’un babası Süreyya Karabulut bağlanarak çarpıcı açıklamalarda bulundu.

 

Süreyya Karabulut, Garipoğlu ailesine seslendi..

Acılı baba Süreyya Karabulut “Benim için önemli olan mezarın açılması. Gerçekler ortaya çıksın. Sokaktaki insan bana soruyor ‘Cem Garipoğlu öldü mü, kaçırıldı mı?’ artık bu soruların muhatabı olmak istemiyorum” dedi. Çarpıcı bir iddiada da bulundu baba Karabulut “FETÖ bağlantısının olabileceğini düşünüyorum” dedi. Süreyya Karabulut, kızının kanı bulaşan koltuğun sosyal medyada Cem Garipoğlu’nun ailesi tarafından paylaşılmasına da değindi. Karabulut, “Aile fotoğrafı ile internete verdiler. Kızıma saygıları yok, hiç olmazsa kendi çocuklarına da mı saygıları yok? Bu ne rezillik!” sözleriyle tepkisini dile getirdi. “197 gün bana kan kusturdular” diyen Süreyya Karabulut “Cem Garipoğlu’nun naaşını sessiz sedasız gömdüler. Bana fotoğraf gösterdiler. Ben fotoğrafı ne yapayım? Sorarım size” sözleriyle şüphesini bir kez daha dile getirdi.

 

NE OLDU?

Türkiye’yi sarsan ve çok konuşulan Münevver Karabulut cinayeti 3 Mart 2009’da Cem Garipoğlu tarafından gerçekleştirildi. Cem Garipoğlu, Münevver Karabulut’un cesedini testereyle parçalara ayırarak bir bavul ve gitar çantası içinde Etiler’deki çöp konteynerine attı. Cinayetten sonra 197 gün kaçmayı başardı.

Teslim olduktan sonra da yargılandığı Bakırköy 4. Ağır Ceza Mahkemesi, 18 Kasım 2011’de 18 yaşından küçük olduğu için Cem Garipoğlu’nu en ağır ceza olan 24 yıl hapisle cezalandırdı. Silivri 5 Nolu Cezaevinde üç kişilik koğuşta tek başına kalıyordu. 10 Ekim sabahı sayıma gelen gardiyanlar Cem Garipoğlu’nun cansız bedenini buldular.

“BAYRAMDAN SONRA MEZARININ AÇILMASINI TALEP EDECEĞİM”

Cinayete kurban giden biricik kızı Münevver Karabulut’un kalbi acılarla dolu babası Süreyya Karabulut, katil Cem Garipoğlu’nun intihar etmesinden sonra tam 8 yıldır kalbinde taşıdığı dinmeyen şüphesini anlattı. Süreyya Karabulut (56) “8 yıldır kabusun içindeyim. O celladın cesedini görseydim belki ikna olurdum. Ama cesedini göstermediler. İntihar ettiğine inanmıyorum çünkü böyle bir celladın kendi canına kıyabileciğine inanmıyorum. Ya öldürüldü ya kaçırıldı. Bayramdan sonra mezarının açılmasını talep edeceğim. Yoksa bu kabus bitmeyecek”dedi.

Karabulut ailesinin avukatı Rezan Epözdemir SABAH’a açıklamalarda bulundu. Avukat Epözdemir “Süreyya Karabulut’un ölenin Cem Garipoğlu olup olmadığına dair kafasında ciddi soru işaretlerinin olduğu, bu konuda vicdanen rahatsız olduğu ve bayramdan sonra mezarın açılmasını isteği ile ilgili kendisini aradım, bu yönde bir talepleri olduğunda derhal gerekli hukuki süreci başlatabileceğimizi ifade ettim. Kendisi de telefonda biraz duygulandı ve bayramdan sonra bu konuyla ilgili dönüş yapacağını ifade etti” dedi.

Yandex.Metrica });