Kadın, Kadınlar, Kadın Sağlığı, Diyet, Yemek Tarifleri, Moda, Dekorasyon

Seçil Çifti’nin işlediği cinayetin sırrı mesajlarda gizli! Sosyal medya detayı

  • 17 Ocak 2023
  • Seçil Çifti’nin işlediği cinayetin sırrı mesajlarda gizli! Sosyal medya detayı için yorumlar kapalı
  • 104 kez görüntülendi.

Seçil Çifti’nin işlediği cinayetin sırrı mesajlarda gizli! Sosyal medya detayı

Şarkıcı ve model Seçil Çiftçi, eski erkek arkadaşı Semih Sevim’i demir çubukla öldürüp cesedini babasının yardımıyla ormanlık alana attı. Semih Sevim’i ölüme götüren olaylar zinciri iki tarafın da sosyal medyadan birbirlerine karşılıklı olarak tehditler yağdırmasıyla başladı. İşte kan donduran detaylar…

Tokat’ta yaşayan Semih Sevim ile Tokat’ta doğup büyüyen ve İstanbul’da yaşayan Seçil Çiftçi (25) bir dönem ilişki yaşadı. Daha sonra ayrıldılar ancak Seçil Çiftçi’nin iddiasına göre; Semih Sevim kendisini rahatsız etmeye başladı. Semih Sevim, geçen yıl ekim ayından itibaren sosyal medyada Seçil Çiftçi’ye yönelik göndermelerde bulunmaya başladı. “Benimle derdi olanın derdi bitmeyecek”, “İntikam hayat alır farkına bile varamazsın”, “Ben kefenimi arka cebimde taşıyorum” gibi sözler paylaştı.

Semih Sevim, 24 Aralık 2022’de Tokat’tan İstanbul’a gitti. En son 27 Aralık’ta sosyal medyada, Şişli’de olduğunu gösteren bir paylaşımda bulundu ve sonra ortadan kayboldu. Ailesi haber alamayınca kayıp başvurusunda bulundu.

TESADÜFEN BULUNDU

Semih Sevim aranırken, İstanbul Sancaktepe’de ormanda mantar toplamaya çıkan bir aile, erkek cesedi buldu. Parmak izinden bu kişinin Semih Sevim olduğu belirlendi. Jandarma ekipleri sosyal medya hesaplarını inceleyip Sevim’in irtibatta olduğu kişileri belirledi.

ÇELİŞKİLİ İFADELER

Şüphelilerden biri de Seçil Çiftçi’ydi. Çelişkili ifadeler veren Çiftçi’nin de sosyal medya hesapları incelendi. Semih Sevim’in mesajlarına Seçil Çiftçi’nin de tehditle karşılık verdiği saptandı. Tekrar sorguya alınan Çiftçi bu kez cinayeti itiraf etti.

BABASI YARDIM ETMİŞ

Sevim’in evine geldiğini, kavga çıktığını, sandalyenin kırık demir bacağı ile vurarak öldürdüğünü söyledi. Cesedi de babası C.Ç.’nin yardımıyla ellerini ve ayaklarını bağladıktan sonra otomobilin bagajında ormana götürdüklerini anlattı.

RESİMLERİ BÜYÜTMEK İÇİN ÜZERİNE TIKLAYIN

Yandex.Metrica });