Kadın, Kadınlar, Kadın Sağlığı, Diyet, Yemek Tarifleri, Moda, Dekorasyon

Son dakika: Bebeğini yastıkla boğmaya çalışıp videoya çeken anne serbest bırakıldı!

  • 29 Mart 2022
  • Son dakika: Bebeğini yastıkla boğmaya çalışıp videoya çeken anne serbest bırakıldı! için yorumlar kapalı
  • 242 kez görüntülendi.
Son dakika: Bebeğini yastıkla boğmaya çalışıp videoya çeken anne serbest bırakıldı!

Son dakika: Bebeğini yastıkla boğmaya çalışıp videoya çeken anne serbest bırakıldı!

Diyarbakır’da, bebeğini yastıkla boğmaya çalışıp o anları cep telefonu ile çeken annenin ifadesi ortaya çıktı. Son dakika haberine göre, anne E.K mahkemece adli kontrolle serbest bırakıldı.

Diyarbakır’ın Kayapınar ilçesinde yaşayan ve 8 aylık kızı R.E.K.’yi yastıkla boğmaya çalıştığı anları cep telefonu kamerasına kaydeden ve görüntülerde nefes almakta zorlanan kızıyla ilgili olarak, “Bak böyle kurtulacağım işte. Böyle kurtulacağım. Öl, öl” diye konuşan E.K., gözaltına alındı.

E.K.’nin emniyetteki işlemleri devam ederken, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü ekipleri de R.E.K. için harekete geçti. Kızın koruma altına alınacağı öğrenildi.

SERBEST BIRAKILDI

E.K., emniyetteki işlemlerinin ardından sevk edildiği adliyede, çıkarıldığı mahkemece adli kontrolle serbest bırakıldı.

“ESKİ EŞİMİ KORKUTMAK AMACIYLA ÇEKTİM”

E.K., ifadesinde kızına herhangi bir şiddet uygulamadığını, görüntüleri aralık ayında kızı 4 aylıkken çektiğini ve eski eşini korkutmak amacıyla çekip gönderdiğini ileri sürdü.

E.K.’nın emniyetteki işlemleri devam ederken, R.E.K.’nın yapılan kontrolünde herhangi bir sağlık probleminin olmadığı belirtildi. Olayla ilgili başlatılan soruşturma sürdürülüyor.

Diyarbakır’da 8 aylık kızı R.E.K.’yı yastıkla boğmaya çalıştığı o anları cep telefonu kamerasıyla kaydeden ve görüntüler ortaya çıkınca gözaltına alınan anne E.K.’nın emniyetteki işlemleri devam ederken, savcılık, bebeği babası M.K.’ya teslim etti.

M.K. kucağına aldığı kızını öpüp, sarılırken Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü ise çocuğun babada kalmasının uygun olup olmadığını inceleyecek.

KAYNAK: .posta.com.tr

Yandex.Metrica });