Kadın, Kadınlar, Kadın Sağlığı, Diyet, Yemek Tarifleri, Moda, Dekorasyon

Tüyler ürperten olay! Eski eşine kızını kullanarak tuzak kurmuş

  • 08 Nisan 2022
  • Tüyler ürperten olay! Eski eşine kızını kullanarak tuzak kurmuş için yorumlar kapalı
  • 383 kez görüntülendi.
Tüyler ürperten olay! Eski eşine kızını kullanarak tuzak kurmuş

Tüyler ürperten olay! Eski eşine kızını kullanarak tuzak kurmuş

Sinop’ta Birol Çaylak (46), kalan eşyalarını almak için eve gelen, 3 ay önce boşandığı Zeynep Gıcık’ı (38) kemerle boğarak öldürdü.

Birol Çaylak´ın eski eşi Zeynep Gıcık´a tuzak kurduğu ortaya çıktı. Çaylak´ın kızı Burcu Çaylak´a karıştığı bir suçtan dolayı cezaevine gireceğini, evin anahtarını ise kapı paspasının altına bıraktığını söylediği öğrenildi. Kızından eski eşinin cezaevine gittiğini öğrenen Zeynep Gıcık, evde kalan eşyaları almak için geldi. Paspas altında anahtarı alıp kapıyı açan Gıcık karşısında bir anda Birol Çaylak´ı gördü. Zorla eve soktuğu kadını öldüresiye döven Çaylak, pantolonunun kemeri ile boğdu. Çaylak´ın daha önce de çok kez Zeynep Gıcık´ı dövdüğü, bir kez de bıçakla yaraladığı öğrenildi.

TOPRAĞA VERİLDİ

Birol Çaylak´ın kemerle boğarak öldürdüğü, 3 ay önce boşandığı Zeynep Gıcık için Boyabat ilçesinde cenaze namazı kılındı. Zeynep Gıcık´ın kızı Burcu Çaylak (14) ve annesi Yeter Gıcık (70) tabutu sarılarak gözyaşı döktü. Burcu Çaylak´ın “Anne ne olur gitme, uyan anne” sözleri yürekleri dağladı.

 

‘KIZIMI DÖVERDİ’

Zeynep Gıcık ile aralarındaki son konuşmasını anlatan annesi Yeter Gıcık, “Birol kızına ‘cezaevine gidiyorum´ dedi. Kızı da ‘anne, babam anahtarı paspasın altına koymuş, anahtarı alalım oradan´ dedi. Dün akşam da kızıma ‘gitme´ dedim ama ‘gideyim, çocuğun bilgisayarı kaybolur, anahtarı oradan alırlar, hırsız çoğaldı´ dedi.

Ben de ‘çabuk gel´ dedim. Telefonu kapattık, bir daha ulaşamadık. Koşup evden gelemedim. Polisi aradım eve gittik. Kızımı öldürmüş. İdamını istiyorum bu adamın. Yıllardır kızımın ne kolu kaldı ne kanadı. Kızımı döverdi. Hep kırık çıkıkçıyla uğraştık” dedi.

KAYNAK: posta.com.tr

Yandex.Metrica });