A101 7 Aralık Perşembe Aktüel Fırsat Ürünleri

  • 01 Aralık 2017
  • 45 kez görüntülendi.

A101 7 Aralık Perşembe Aktüel Fırsat Ürünleri

A101 aktüel ürün kataloglarında yeni fırsatlar gün yüzüne çıktı. A101 7 Aralık 2017 aktüel ürünler kataloğu ve fırsat dolu yeni indirim sayfaları yayında. Bu haftanın A101 aktüel ürünleri ve yeni hafta A101 market fırsatlarını incelemeye devam edelim.

A101 7 Aralık; dolu dolu bir sayfa ile yeni haftasına hazırlanıyor. Piyasaya göre çok daha uygun fiyatlar ve çok daha önemli indirimler barındıran bu yeni indirim tarihli katalog incelemesi için sizlerle beraberiz. Bu hafta A101 marketin hızla yeni indirimleri mağazada katalogları ile indirimleri duyurmasının ardından biz de ürünleri inceleme imkanı bulduk.

A101 aktüel; gerek ürün grupları gerek ürün çeşitliliği ile aslında oldukça iyi işler ortaya koyuyor. Akıllara gelebilecek ve o hafta ihtiyacımız olabilecek pek çok ürünü A101 yılların getirdiği ön sezi ve strateji ile yakalayabiliyor. Hal böyle olunca hemen hemen her alışverişimizde A101 yetiyor. Bu hafta indirimlerinde de beklenen ürünler yer alıyor. Ayrıca çok iyi fiyatlara sahip diğer ürünler de yer alıyor. 7 Kasım günü A101 yine sabahtan kalabalık olacak gibi görünüyor.

A101; indirim ve kampanyanın adresi olmaya devam ederken bizim gördüğümüz kadarıyla müşterisi ile de oldukça iyi ilişkiler içinde… Gerek ürün sunumu gerek ürün satışı sonrası yardımcı olmaları ve her konuda güler yüzlü olmaları çok büyük önem arz ediyor. Biz ve bizim gibi pek çok A101 müşterisi bu tutumdan oldukça memnun. 7 Aralık günü satacağı ürünlerde de bu özeni gösterecektir diye umuyoruz ve hatta şüphe bile duymuyoruz. Peki 7 Aralık indirimlerinde ne gibi ürünlerde hangi fiyatlar sunulacak? Artan fiyatlar ve zam üstüne zam yapılan ekonomimizde A101 ürün fiyatları nasıl, tüm bunlara yakından bakıyoruz ve görüyoruz ki gerçekten A101 fiyatları piyasa ile kıyaslanamayacak kadar uygun… Şimdi kısaca ürün listeleri ve görsel incelemelerinde bulunalım.

Aktüel Ürünler; yani biz, A101 fırsatlarını çok seviyoruz. 7 Aralık ve hatta 2 Aralık hafta sonu kataloglarını bile inceliyoruz. Bunun sebebi hem bizim hem de A101 takipçilerinin alışveriş listelerinde A101 fiyatlarını görebilmeleri… A101 fiyatlarını ve kalitesini görenlerin zaten çok fazla diğer satıcılara yönelmediğine de tanık oluyoruz. Sözlüklere bile girebileceğini düşündüğümüz “A101 = İndirim” tam anlamı ile indirimin tanımı diyebiliriz. Bu konuda her incelememizde olduğu gibi bu incelememizde de A101’in başarısını kutluyoruz. Biz müşterilerine bu denli fiyat ve kaliteyi bir arada sunmasından çok memnunuz. Şimdi sizlere 7 Aralık 2017 fırsat ürünlerinin kısa listesi ve görsel incelemesini yazalım.

SAMSUNG 55 MU7350 55” UHD (4K) Smart Kavisli (Curve) LED TV
Piranha nabız ölçerli akıllı bileklik
Vestel Venus 5530 Cep Telefonu
Attlas avuç taşlama
Bay ve bayan bere ürünleri
Bay/bayan boyunluklar
Ev tekstili ürünleri
4 Kapaklı çekmeceli dolap
Sinbo SSM-2539 tost makinesi
Borcam oval kapaklı tencere
Mutfak ürünleri
Kumtel LX-6330 elektrikli fanlı ısıtıcı
Olta takımı
Canlı çiçek çeşitleri ve daha fazlası…

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
site ekle