Şok 11 Ağustos 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

  • 08 Ağustos 2018
  • 442 kez görüntülendi.

Şok 11 Ağustos 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

Şok Market 11 Ağustos 2018 Tarihinde Dikkat Çeken Ürünleri Müşterilerin Hizmetine Sunuyor. Şok Aktüel Ürünlerin Yer Aldığı Fırsat Kataloğunu Yayınladı.


İndirim ve uygun fiyat denildiği zaman akla gelen ilk market zincirlerinden bir tanesi olan Şok, bu politikasıyla her gün binlerce müşteriyi mağazalara çekmeyi başarıyor. Her geçen gün kitlesini de arttıran Şok buna paralel olarak indirim fırsatlarını da katlayarak sürdürüyor. Şok’un indirimleri arasında neler yok ki? Şok herkesin bildiği üzere ağırlıklı olarak gıda ürünleri ve temizlik ürünleri satan bir mağaza zinciri. Ancak her geçen gün bunun da üzerine çıkıyorlar. Şok 11 Ağustos tarihli aktüel kataloğu evlerin olmazsa olmaz eşyalarını kataloğuna sokmuş durumda.

Şok marketleri bitmeyen indirim fırsatlarını her hafta sizlerle paylaşıyor. Şok aktüel kataloğunda müthiş indirimlerden bir tanesi 2 adet hdmı girişli ve kendinden uydu alıcılı Axen 49″ Uydu Alıcılı Full HD Smart Led Tv 1.499,00 TL Şok çarşamba ürünleri bunlarla sınırlı kalmıyor makro tuşlu ve 4 adet kısa yol atana bilen ergonomik tasarımlı Everest Oyuncu Klavye 24,90 TL, Bonus, World, Maximum, Axes, Cardfinans gibi kartlara taksit imkanı sunmaktadır. Bu hafta Şok kataloğunda 3200 dpı özelliği olan aynı zamanda görev atanabilen tuşları ile Everest Oyuncu mause 17,90 TL, Paşabahçe 6’lı İnce Belli Çay Bardağı 12,90 TL, 360 derece ayarlanabilir Everest Metal Usb Fan 14,90 TL, döner tasarımlı ve hoparlör ürerine yerleştirilmiş mikrofonlu Snopy Oyuncu Kulaklık 19,90 TL, Deseneli Su Şişesi 4,95 TL, Farklı beden çeşitleri bulunan Yazlık Bayan Elbise Çeşitleri 16,90 TL, İçerisinde 4 adet araba dahil olan Power Transporter Kamyon 49,90 TL, 11 Ağustos Şok indirim kataloğu 15 Ağustos tarihine kadar geçerli olan ürünlere marketlerde sahip olabilirsiniz.


Siz de Şok Mağazaları’nın geniş ürün envanterini düzenli olarak takip etmek ve son indirimlerden haberdar olmak istiyorsanız mutlaka sayfamızı takip etmelisiniz. 11 Ağustos 2018 tarihli Şok kataloğundaki ürünleri takip edip sahip olabilirsiniz. Sayfamız sizlere yardımcı olabilmek ve tüm indirimlerden yararlanabilmeniz için katalogları erkenden yayınlamaktadır.

Broşürleri görüntülemek için resmin üzerine tıklayın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
site ekle