Şok 3 Kasım 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

  • 31 Ekim 2018
  • 677 kez görüntülendi.

Şok 3 Kasım 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

Şok Kaçırılmayacak İndirimli Cazip Ürünleri Sizlerle Buluşturuyor. Şok 3 Kasım 2018 Tarihli Ürünler Tükenmeden En Yakın Mağazalara Uğramayı İhmal Etmeyin.
Yüz binlerce insanın haftalık alışverişini gerçekleştirdiği Şok marketlerinde kampanyaların ardı arkası kesilmiyor. Tüketicilerin geçen haftaki isteklerini dikkate alarak ürün broşürlerini ona göre hazırlayan mağazada yoğun ilgi bekleniliyor. Şok 3 Kasım 2018 gününde satışa çıkaracağı ürünlerin fiyatlarını listeledi. Bu hafta size en yakın Şok mağazasına uğrayarak kaliteli hizmet anlayışını sonuna kadar yaşayabileceksiniz.


Şok Market 3 Kasım 2018 Tarihli İndirimli Ürünler Neler?
Ürün Adı Fiyatı
Premier Şarjlı Traş Makinesi 39,90 TL
Ahşap Ekmeklik 19,95 TL
Ahşap Nihole/Peçetelik 3,99 TL
Erkek Kışlık Ayakkabı 39,90 TL
Ahşap Tepsi 9,99 TL
Ayakkabılık 99,90 TL
Kestane Çizici 2,99 TL
Ceviz Kıracağı 4,99 TL
4+1 Basamaklı Merdiven 69,90 TL
Begonya Taran Saksı Çiçeği 7,99 TL
25 TL Üzeri Alışverişlerinizde Geçerli Ürünler
Ace Ultra Çamaşır Suyu 10,00 TL
Sensodyne Tam Koruma Ve Beyazlatıcı 7,00 TL
Tanınmış ürünleri hesaplı fiyatlar aracılığı ile sizlerin beğenisine sunan marketler zinciri, geniş ürün portföyü sayesinde alıcıların hemen her isteğini karşılamakta oldukça başarılı görünüyor. Rakiplerine oranla daha iyi bir hizmet ve cazip fiyatlı ürünler sunabilen market, avantajlı ürünleri sayesinde vatandaşların hem ilgisini çekiyor. Şok kampanyalı günlerde sizler için raflara dizilen ürünleri fazlasıyla beğeneceksiniz.

Yüksek müşteri memnuniyet oranına sahip olan ve her geçen gün verdiği hizmeti daha ileriye taşımaya gayret gösteren Şok bu hafta alışverişlerin ortak adresi olacak gibi görünüyor. 3 Kasım Şok Market hangi aktüel ürünler var hep birlikte inceleyelim.

Broşürleri görüntülemek için resmin üzerine tıklayın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yandex.Metrica