Kadın, Kadınlar, Kadın Sağlığı, Diyet, Yemek Tarifleri, Moda, Dekorasyon

Alişan, şimdi de 2 kadın arasında kaldı!

  • 12 Mart 2022
  • Alişan, şimdi de 2 kadın arasında kaldı! için yorumlar kapalı
  • 488 kez görüntülendi.
Alişan, şimdi de 2 kadın arasında kaldı!

Alişan, şimdi de 2 kadın arasında kaldı!

Eliz’in doğum gününe Alişan’ın annesi ve kardeşi Selçuk Tektaş’ın eşi Merve ile kızlarının katılmaması aile içinde kriz olduğu iddiasını gündeme getirmişti. Alişan ve Buse Varol, her ne kadar sorunları çözmüş gibi görünse de aile içerisinde buzlar tam da erimedi.

Alişan, kardeşi Selçuk Tektaş’ın Temmuz 2021’deki ölümünden sonra toparlanmakta zorlandı. Bu durum eşi Buse Varol’u da etkilemeye başlayınca kriz çıktı.

Mutlu yuvalarının üzerinde kara bulutlar dolaşan çift, bir hafta önce boşanmanın eşiğinden döndü. Ama Alişan’ın annesi Suzan Tektaş, gelini Buse Varol’a bu süreçteki tavırlarından dolayı hâlâ kızgın.

Affetmedi, araya mesafe koydu. Alişan şimdi annesi ile eşinin arasındaki buzları eritmeye çalışıyor.

 

NELER OLMUŞTU?
Ünlü şarkıcı Alişan ile 2 çocuğunun annesi Buse Varol’un boşanacakları iddia edilmişti. İkili her ne kadar önceki gün oğullarının doğum günü partisinde beraber poz verse de ikili arasındaki sorunların çözülmediği belirtilmişti.

Söylemezsem Olmaz programı sunucusu Bircan Bali bomba bir iddia ortaya ortaya attı. Bali’nin anlattığına göre Alişan, kızının doğum gününde ölen abisi Selçuk’un fotoğrafının olduğu bir pasta istedi.

Buse Varol ise duruma karşı çıkarak “Kesinlikle olmaz, aile ile kutladığımız partide yapalım pastayı” dedi. Bu itirazın da evliliklerinde krize yol açtığı öne sürüldü.

Buse Varol, Takvim’e verdiği röportajda şunları söylemişti: “Aynı evde yaşıyoruz. Alişan ile görüşüyoruz. Yüzük ya da başka bir şey onlar gösterge değil…”

“Kriz falan gerçekten yok. Bazı şeyleri hep göz önünde yaşadık ama bunlar çok özel konular olduğu için konuşmak istemiyorum. Bir gün bir şey söylemek istersek Alişan ile birlikte söyleriz.”

KAYNAK: posta.com.tr

Yandex.Metrica });