Kadın, Kadınlar, Kadın Sağlığı, Diyet, Yemek Tarifleri, Moda, Dekorasyon

Ebru Şallı’dan şiddet açıklaması

  • 25 Ekim 2022
  • Ebru Şallı’dan şiddet açıklaması için yorumlar kapalı
  • 227 kez görüntülendi.

Ebru Şallı’dan şiddet açıklaması

Ebru Şallı’nın eşi Uğur Akkuş’tan şiddet gördüğü iddia edilmiş ve bu iddialar magazin gündeminde çok konuşulmuştu. Şiddet iddialarına sessiz kalan Ebru Şallı sonunda sessizliğini bozdu.

Ebru Şallı eşi Uğur Akkuş’tan araç içinde şiddet gördüğü iddia edildi. Olayın ardından Ebru Şallı’nın Etiler’deki özel bir kliniğe gidip muayene olduğu ve röntgen çektirdiği de öne sürüldü.

Haberler karşısında sessiz kalmayı tercih eden Ebru Şallı, Instagram sayfasında yeni bir yazılı açıklama yayınladı. Şallı ‘karı koca arasında tartışma olur’ dedi.

“Artık bir şey yazmak ve açıklamak istemiyorum. Ben açıklamamı yaptım. Bunun üzerine birilerini yayına bağlayıp devam etmek nedir ya? Beni cağırdınız her yere çıkmam için…

Çıkmıyorum çünkü anlatacak bir şeyim yok. Sordunuz bende açıklamamı yaptım. Bitti konu kapandı. Siz aile degil misiniz? Aile arasında , karı koca arasında tartışma da olur, fikir ayrılıkları da olur. Sizde olmuyor mu hiç? Yoksa robot gibi mi yaşıyorsunuz anlamadım. Şiddet görsem zaten söylerim, ayrıca şikayetimi de yaparım. Annem yapsa onu da şikayet ederim. İstediginiz Ebru’yu daha çok üzmekse, oldu. Basardınız!

Ya hanginiz benim yaşadığım emsali olmayan acıyı yasadı? Ve bu acıya kim katlanabilir? Hiç mi empati yapamıyorsunuz?

Evladını kaybetmiş bir anne var karşınızda! Asıl şiddeti siz uyguluyorsunuz bana! Artık herkes bir kendine gelsin!”

Yandex.Metrica });