Kadın, Kadınlar, Kadın Sağlığı, Diyet, Yemek Tarifleri, Moda, Dekorasyon

Fahriye Evcen ile Burak Özçivit’ten ‘boşanma’ iddialarına fotoğraflı yanıt!

  • 08 Kasım 2021
  • Fahriye Evcen ile Burak Özçivit’ten ‘boşanma’ iddialarına fotoğraflı yanıt! için yorumlar kapalı
  • 745 kez görüntülendi.

Fahriye Evcen ile Burak Özçivit’ten ‘boşanma’ iddialarına fotoğraflı yanıt!

 

Dört yıl önce dünyaevine giren Fahriye Evcen-Burak Özçivit çiftinin evliliklerini sonlandırma kararı aldığı ileri sürüldü. Haklarında çıkan haberlerin ardından oğulları Karan ile birlikte objektif karşısına geçen çift, iddiaları böylelikle yalanladı
Fahriye Evcen ile Burak Özçivit, 8 yıl önce “Çalıkuşu” adlı dizide tanışarak, aşk yaşamaya başlamıştı. İlişkilerini 2017 yılında nikah masasına taşıyan çift, oğulları Karan’ı ise 2019 yılında kucaklarına almıştı.

BOŞANIYORLAR MI?
Mutlu birlikteliklerini sık sık Instagram’dan gözler önüne seren ikili ile ilgili beklenmedik bir iddia ortaya atıldı. Evcen ile Özçivit’in boşanacağı yönündeki dedikodular sosyal medyada hızla yayıldı.
İDDİALARA FOTOĞRAFLI YANIT
İkili, söylentilerin ardından oğulları Karan ile birlikte kahvaltı yaptıkları anları Instagram’dan paylaştı. Aynı fotoğrafı yayınlayan çift, “Kalbimin iki yarısıyla güne başlarken… Sizi seviyorum…” ifadelerini kullandı.
Haklarında çıkan ‘ayrılık’ iddialarını böylelikle yalanlayan Evcen ile Özçivit’in paylaşımları takipçilerinden büyük ilgi gördü.
Ayrıca çiftin keyifli halleri de dikkatlerden kaçmadı.

“ZAMAN ZAMAN ZORLANDIM”
Öte yandan Fahriye Evcen, geçtiğimiz aylarda samimi açıklamalarda bulunmuştu. Annelik deneyimi hakkında konuşan Evcen, “Zaman zaman zorlandığım, uykusuz geceler geçirdiğim elbette oluyor. Anneler bilir; bazen saçını tarayacak vakit bile bulamazsın. Gündüzleri asla televizyon açmıyorum. Karan ile oyun oynuyorum. Onu izlerken dalıp, gidiyorum.” ifadelerini kullanmıştı.
“ZAMAN RİTMİM TEPETAKLAK OLDU”
Oyuncu, Karan’ın doğmasından sonraki süreçle ilgili, “Zaten tempolu bir iş yapıyorum ama hep zamanı çok iyi yönettiğimi düşünüyordum. Kendimle gurur duyarken, hayatıma bir bebek girdiğinde aslında işin hiç de öyle olmadığını, bebeğin benim ritmimi tepetaklak ettiğini gördüm. Çünkü bebeğin kendi ritmi var ve anne ona zaman ayırmak zorunda. Uzun süre kimseden destek almadım. Burak’ın da katkısı oldu.” demişti.

“HASSASLAŞTIM”
Fahriye Evcen, annelik sonrası duygularındaki değişimi, “Anne olduktan sonra daha hassaslaştım. İki temel sorun içimi çok acıtmaya başladı. ‘Her bebek eşit şartlarda mı büyüyor? Her aile eşit şartlarda bebeğine bakabiliyor mu?’ konusunu çok derinden hissetmeye başladım.” sözleriyle anlatmıştı.

Yandex.Metrica });