Kadın, Kadınlar, Kadın Sağlığı, Diyet, Yemek Tarifleri, Moda, Dekorasyon

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit cephesinden müjdeli haber

  • 22 Haziran 2022
  • Fahriye Evcen ve Burak Özçivit cephesinden müjdeli haber için yorumlar kapalı
  • 4.041 kez görüntülendi.

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit cephesinden müjdeli haber

Fahriye Evcen ile Burak Özçivit, ‘Çalıkuşu’ dizisinin setinde tanışarak aşk yaşamaya başlamış, 2017 yılında da ilişkilerini nikah masasına taşımıştı. Mutlu birliktelikleriyle dikkatleri üzerine çeken çiftin, bu evliliklerinden Karan adında bir oğulları var. Güzel anne Fahriye Evcen 2019 yılında oğlu Karan’ı kucağına almış ve kariyerine ara vermişti. Şimdi ise Burak Özçivit ve Fahriye Evcen cephesinden müjdeli haber geldi.

Dizi setinde başlayan arkadaşlıkları aşka dönüşen Burak Özçivit ve Fahriye Evcen, 2017 yılında görkemli bir düğünle nikah masasına oturdu.

Çift, ilk çocukları Karan’ı 2019 yılında kucağına aldı. Mutlu bir evliliği olan çiftten bir güzel haber daha geldi.

36 yaşındaki başarılı oyuncu Fahriye Evcen, şimdilerde ikinci kez hamilelik heyecanı yaşıyor.

Oyuncunun 2,5 aylık hamile olduğu ortaya çıktı. Bebeklerinin cinsiyeti henüz belli olmayan çift, bebek müjdesi hakkında henüz bir açıklama yapmadı.

Posta.com.tr’nin ulaştığı çiftin menajeri çıkan haberleri doğruladı. Burak Özçivit ve Fahriye Evcen’in ikinci bebeklerinin cinsiyetinin ise önümüzdeki günlerde belli olacağı belirtildi.

Uzun bir sürenin ardından ekranlara geri dönen Fahriye Evcen, Alparslan: Büyük Selçuklu dizisinde ‘Akça Hatun’ karakterine hayat verdi. Evcen senaryo gereği dizinin son bölümünde ölerek projeye veda etti.

Burak Özçivit ise ‘Kuruluş Osman’ dizisiyle ekranlarda boy gösteriyor!

Yandex.Metrica });