Kadın, Kadınlar, Kadın Sağlığı, Diyet, Yemek Tarifleri, Moda, Dekorasyon

Güldür Güldür’ün Fahrettin Koca skeci kahkahaya boğdu

  • 03 Nisan 2022
  • Güldür Güldür’ün Fahrettin Koca skeci kahkahaya boğdu için yorumlar kapalı
  • 383 kez görüntülendi.
Güldür Güldür’ün Fahrettin Koca skeci kahkahaya boğdu

Güldür Güldür’ün Fahrettin Koca skeci kahkahaya boğdu

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca Twitter hesabından dikkat çeken bir paylaşım yaptı. Güldür Güldür Show’da yapılan bir taklidini paylaşan Bakan Koca, paylaşımında ekibe teşekkür ederek “Kabuğumuza çekildiğimiz günlerden güldür güldür akan günlere!” dedi.

Ekranların sevilerek izlenen Güldür Güldür programında Fahrettin Koca’nın canlandırıldığı skeç, seyircileri kahkahaya boğdu.

Show TV ekranlarında yayınlanan Güldür Güldür programının dün akşamki 300’üncü bölümüne Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın canlandırıldığı skeç damga vurdu.

BAKAN KOCA’NIN TAKLİDİ DİKKAT ÇEKTİ
Koronavirüs için alınan tedbirlere kurgusal bir zombi salgınıyla gönderme yapılan skeçte, Bakan Koca’nın taklit edilmesi seyircilerin en çok güldüğü anlardan biri oldu.

“BANA YAKLAŞMA” GÖNDERMESİ
Pandeminin ilk günlerinde Bakan Koca’nın kulağına Sağlık Bakanlığı’ndan birisinin eğilerek bir şey söylemesi de göndermeler arasında yer aldı.

Bakan Koca da sosyal medya hesabından Güldür Güldür ekibine teşekkür etti.

Koca’nın “Kabuğumuza çekildiğimiz günlerden güldür güldür akan günlere! Güldür Güldür Show ekibine teşekkürler” Tweetine Güldür Güldür ekibi de “Hep birlikte sağlıklı ve yüzlerimizin daima güldüğü güzel günlere. Nezaketiniz için teşekkür ederiz. @drfahrettinkoca” şeklinde yanıt verdi.

oca’nın da paylaştığı o skeç…

KAYNAK: .posta.com.tr

Yandex.Metrica });