Kadın, Kadınlar, Kadın Sağlığı, Diyet, Yemek Tarifleri, Moda, Dekorasyon

“Langıdı lang lang samsak döveci” krizi!

  • 14 Nisan 2022
  • “Langıdı lang lang samsak döveci” krizi! için yorumlar kapalı
  • 751 kez görüntülendi.

“Langıdı lang lang samsak döveci” krizi!

Serkan Çağrı’nın çalıp Elif Buse Doğan’ın söylediği Samsak Döveci isimli anonim türkü, son günlerde herkesin dilinde. Ancak şarkı popüler olunca, iki dostun arası açıldı. Elif buse Doğan’dan şarkı popüler olunca flaş bir hamle geldi. Serkan Çağrı ise bu hamle için “Onu kardeşim gibi görüyordum, hiç yakıştıramadım” dedi. İşte detaylar…

Birlikte TV programları ve şarkılar yapan Serkan Çağrı ve Elif Buse Doğan’ın arası şu sıralar “Langıdı Lang Lang” sözleriyle meşhur olan “Samsak Döveci” şarkısı yüzünden açık.

Kütahya Tavşanlı yöresine ait Samsak Döveci isimli anonim türkü yıllar sonra yeniden ortalığı sallıyor. Serkan Çağrı’nın klarnet çalıp Elif Buse Doğan’ın yorumladığı eser kısa sürede dinlenme rekorları kırınca türkü paylaşılamadı.

Doğan türküyü yalnız başına okuyup single olarak çıkarmak istedi. Bu duruma bozulan ünlü klarnetçi ise müziklerini ekibiyle birlikte yeniden hazırladı, eseri de başkasına okutup dijital platformlara koydu.

Çağrı, “Buse, grup olarak yaptığımız parçayı, kendine mal etmeye çalıştı. Hakkaniyetli bir davranış olmadı, bana ayıp etti.”

“Kardeşim gibi gördüğüm birinden böyle bir davranışı hiç beklemezdim. Yakıştıramadım” dedi. Elif Buse Doğan ise, “Kimseyle küs falan değilim, bunlar profesyonel işler.”

Serkan Çağrı ile TV programımız devam ediyor, başka projelerde de bizi yan yana görebilirsiniz” diye konuştu.

Yandex.Metrica