Kadın, Kadınlar, Kadın Sağlığı, Diyet, Yemek Tarifleri, Moda, Dekorasyon

Nikahına bir hafta kala müstakbel kocasının öz ağabeyi olduğunu öğrendi!

  • 01 Kasım 2017
  • Nikahına bir hafta kala müstakbel kocasının öz ağabeyi olduğunu öğrendi! için yorumlar kapalı
  • 2.559 kez görüntülendi.
Nikahına bir hafta kala müstakbel kocasının öz ağabeyi olduğunu öğrendi!

TV’de yayınlanan Esra Erol’un programında canlı yayına bağlanan Ayşe isimli kadının anlattıkları izleyenleri şoke etti. Çocukken evlatlık verilen ve annesine öldüğü söylenen Ayşe tam evlenmek üzereyken büyük bir şok yaşadı.

Esra Erol’un programına bağlanan Ayşe isimli kadının dün anlattıkları şoke etti. Çocukken evlatlık verilen Ayşe büyük aşk ile evlenmeye hazırlanırken hayatının şokunu yaşadı. Ayşe evleneceği kişinin öz abisi olduğunu öğrendi!
Ayşe isimli kadın telefonda bağlanarak kod adı kullandığını söyledi. İsmini vermek istemeyen Ayşe, doğduğu sırada başka bir kadına verildi. Anneannesi ise annesine kızının öldüğünü söyledi.

Esra Erol’da yaşadıklarını anlatan Ayşe izleyenleri adeta şoke etti. Ayşe canlı yayında yaptığı açıklamada evleneceği adamın annesi olduğunu öğrendiğini söyledi. Evlenmelerine az bir zaman kala evlatlık verildiğini öğrenen Ayşe’nin aşık olduğu adam abisi çıktı.
Abisine sarılamadığı söyleyen ve şu an başka biriyle evli olduğunu söyleyen Ayşe izleyenleri şoke etti.

AYŞE HANIM NİKAHINA BİR HAFTA KALA NİŞANLISININ ÖZ AĞABEYİ OLDUĞUNU ÖĞRENMİŞ!

Geçmiş yıllarda biriyle tanıştığını ve tanıştığında kalbinin kıpır kıpır attığını dile getiren Ayşe Hanım, “sevdiğim adamı ailemle tanıştırdım. Ailem hiçbir zaman onu istemedi. Her konuda ılımlı olan annem bu konuda benimle hep ters düştü. Nikâhıma 1 hafta kala ise acı gerçeği öğrendim. Nereden bilebilirdim ki evleneceğim kişinin öz ağabeyim olduğunu! Günlerce evden dışarı çıkmadım, öz annem kapılarda yattı. Çok zor günler geçirdim ama şimdi evlendim bir çocuğum oldu ve en büyük destekçim eşim” dedi ve stüdyoda ki herkes buz kesti.

Yandex.Metrica