Kadın, Kadınlar, Kadın Sağlığı, Diyet, Yemek Tarifleri, Moda, Dekorasyon

Seda Sayan ve Çağlar Ökten’den lolipoplu poz

  • 12 Haziran 2022
  • Seda Sayan ve Çağlar Ökten’den lolipoplu poz için yorumlar kapalı
  • 279 kez görüntülendi.

Seda Sayan ve Çağlar Ökten’den lolipoplu poz

Ekranların çok konuşulan isimlerinden Seda Sayan, kendisinden 21 yaş küçük Çağlar Ökten ile nisan ayında hayatını birleştirmişti. Ünlü çift Amsterdam’a gitti. Tatil pozlarını Instagram’da paylaşan çiftin lolipoplu fotoğrafı gündem oldu.

Geçtiğimiz haftalarda da eşi Çağlar Ökten’i sahne aldığı Taksim’deki otelde yalnız bırakmayan Sayan, Ökten’i dinlerken eğlenmiş ve dans etmişti. Mekan çıkışı muhabirlerin sorularını yanıtsız bırakan ünlü isim, eşiyle birlikte araçla ayrılmıştı.

Balayı için Paris’e giden çift, bu kez soluğu Amsterdam’da aldı. Yakın dostları Esra Özmen ve eşi Fuat Özdolgun ile yurtdışına çıkan çiftten yeni bir poz geldi. Seda Sayan ve eşi Çağlar Ökten, lolipopla çekilen fotoğraflarını takipçileriyle paylaştı.

SEDA SAYAN KIZDI: KÜÇÜK DEYİP DURMASINLAR!
Nikah sonrası Sayan, 33 yaşında olduğu söyleyen Çağlar Ökten ile aralarındaki yaş farkına yapılan yorumlara sinirlenmişti. Ünlü isim, 2. Sayfa’ya gönderdiği mesajda “Çağlar’a ‘yaşı küçük’ deyip durmasınlar. 11 yaşında çocuk sahibi adam. Nasıl ‘küçük yaştaki’ diye bahsedilir!” diyerek sitem etmişti.

Seda Sayan’ın haberi sosyal medyada yayınlanınca şarkıcı, 33 yaş bilgisiyle alay etti ve gülücük emojisi koymuştu.

Sayan’ın bu çıkışına takipçiler ise yeniden “Oğlun yaşında” yorumları yağdırmıştı.

Yandex.Metrica });