Kadın, Kadınlar, Kadın Sağlığı, Diyet, Yemek Tarifleri, Moda, Dekorasyon

Bağırsaklarınıza Bayram Yaşatacak Muhteşem Kür!

  • 12 Eylül 2017
  • Bağırsaklarınıza Bayram Yaşatacak Muhteşem Kür! için yorumlar kapalı
  • 2.891 kez görüntülendi.
Bağırsaklarınıza Bayram Yaşatacak Muhteşem Kür!

İstatiksel veriye döküldüğünde yaşamımız boyunca bağırsaklarımızın ortalama 40.000 litre su ve 100 ton yiyeceği işlemden geçirdiğini biliyor musunuz? Daha da önemlisi vücudumuza zararlı önemli miktarda toksik madde içermekte. O zaman bağırsaklarımızın hayat mücadelesine yardımcı olalım!Eğer sindirim sorunları, karın ağrıları, gaz sıkışmaları, kilo artışı, cilt ve tırnak sağlıksızlığı gibi sorunlarınız var ise bağırsaklarınıza özen gösterme zamanınız gelmiş demektir.

Eğer sindirim sorunları, karın ağrıları, gaz sıkışmaları, kilo artışı, cilt ve tırnak sağlıksızlığı gibi sorunlarınız var ise bağırsaklarınıza özen gösterme zamanınız gelmiş demektir.

Yan etkileri oldukça yüksek ve riskli cerrahi müdahaleye girmeden doğal ve etkin yollarla bağırsaklarınızı temizlemeniz için size kür tavsiyemiz var. Üstelik sadece bağırsakta değil tüm vücudunuzda detoks etkisi yaratacak. 3 hafta boyunca kahvaltımızı düzenli olarak bu karışımla yapacağız.(kahvaltı yerine bu karışımı içiyoruz) Keten tohumu hem bağırsaklarımızın doğal florasını koruyacak hem de temizlik yapacak.


1. Hafta: 1 yemek kaşığı keten tohumu ve 100 ml kefir
2. Hafta: 2 yemek kaşığı keten tohumu ve 100 ml kefir
3. Hafta: 3 yemek kaşığı keten tohumu ve 150 ml. kefir

Keten tohumu unu kullanabilirsiniz. Eğer unu yoksa keten tohumunu biraz ezerek, ufalayın ve un haline getirin. Sabahlar tüketeceğiniz bu kürü her yıl tekrarlamanızı ve 3 hafta boyunca bol su içerek etkisini daha da arttırmanızı tavsiye diyoruz. Gün içinde de özellikle sebze yemeye önem göstermelisiniz.

Yandex.Metrica