6 Yılda Dört Kez Düşük Yaptı – Bir Gün Yine Kontrole Gidince Bakın Nasıl Şaşırdı

  • 18 Ağustos 2021
  • 6 Yılda Dört Kez Düşük Yaptı – Bir Gün Yine Kontrole Gidince Bakın Nasıl Şaşırdı için yorumlar kapalı
  • 962 kez görüntülendi.
6 Yılda Dört Kez Düşük Yaptı – Bir Gün Yine Kontrole Gidince Bakın Nasıl Şaşırdı

Hepimizin en büyük hayallerinden biri evlenip çocuk sahibi olmak. Aile kurmak içinse önce ruh eşimizi bulmamız gerekir.
Günümüzde insanlar geç evleniyorlar. Haliyle de geç yaşta çocuk sahibi oluyorlar.Allyson ve Tony Ponto da uzun süredir çocuk sahibi olmanın hayallerini kuruyordu. Çocuk sahibi olmak onlar için biraz güç oldu..

Allyson sekiz yıl içinde dört kez hamile kalsa da her seferinde düşük yaptı.

Eşiyle beraber her seferinde yıkıldılar. Bebeklerini her kaybettiklerinde acıları daha da büyüyordu.

Düşük yaptıkça Allyson’ın yara dokusu hasar gördü. Çocuk sahibi olması bu nedenle imkansızdı.Eşi Tony ile beraber tüp bebek yöntemine başvurdular.Allyson’ın hamile olma şansı %30 olduğundan doktorlar üç embriyo naklettiler.Birkaç hafta sonra Allyson ve Tony kontroller için geldiler.
Ultrasonda bebekler teker teker görünmeye başladı.Tony heyecanla, “Üç bebeğiniz mi olacak?” diye sordu doktora.Doktor şaşkın bir ifadeyle, ‘Aslında üç de değil’ dedi.Meğerse dördüzleri olacakmış. Bebeklerden ikisi çift yumurta ikiziymiş. Diğer ikisi de normalmiş.

11 yıllık çocuk yapma denemeleri ve dört kez düşük yapmanın sonunda çiftin sonunda dört bebeği olacaktı.Bebekler geçtiğimiz temmuz ayının dördünde dünyaya geldi. Hepsi de kız.

Olivia, Anna, Morgan ve Carolyn 32 haftalıkken dünyaya geldiler ve hastanede bir sürü bakıldılar.Kare 11 News’in aktardığına göre bebekler doğduktan belli bir süre sonra tamamen sağlıklı oldukları görülünce taburcu edilmişler.

Allyson, “Her gün mutluluktan ağlıyorum. Yanlarımdalar, sağlıklılar ve çok mutluyum” dedi.Aile hem yakınları hem de hiç tanımadığı insanlar tarafından destek yağmuruna tutuldu.Dört bebeğe bakmak hem sabır istiyor hem de maddi açıdan insanı zorluyor.Neyse ki Allyson ve Tony’ye bebekleri Olivia, Anna, Morgan ve Carolyn için hem maddi hem de manevi yardım yapılıyor.

Allyson ve Tony’nin bebekleri için bir de bağış kampanyası başlatıldı.Allyson, kampanyanın açıklamasına şunları ekledi:
“DESTEKLERİNİZDEN DOLAYI ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ! Mesajlarınızı gördükçe duygulanıyorum. Bizleri destekleyen böyle insanlar olduğu için çok şanslıyız. Hepinizi çok seviyoruz!”

Yandex.Metrica