Alişan’ın kardeş özlemi

  • 17 Mart 2022
  • Alişan’ın kardeş özlemi için yorumlar kapalı
  • 587 kez görüntülendi.
Alişan’ın kardeş özlemi

Alişan’ın kardeş özlemi

Alişan, kardeşi Selçuk Tektaş’ın Temmuz 2021’deki ölümünden sonra zor toparlandı. Kardeşini koronadan kaybeden ünlü şarkıcı sık sık Instagram hesabından Selçuk Tektaş’la ilgili paylaşımlar yapıyor. Alişan bu kez de kardeşiyle küçüklük fotoğrafını paylaşarak özlemini dile getirdi.

Ünlü şarkıcı Alişan’ın kardeşi ve aynı zamanda menajeri olan Selçuk Tektaş, 21 Temmuz’da koronavirüse yenilmişti. Kardeş acısı yaşayan Alişan, ardından ikinci kez ölüm haberi ile yıkılmıştı. Şarkıcının kuzeni Ozan Ebcin de Tektaş’tan sekiz gün sonra hayatını kaybetmişti.

ACISI DİNMİYOR
Kardeşinin ölümünden sonra zor günler geçiren ve özlemi her geçen gün daha da artan Alişan, yıllar öncesine ait fotoğrafı Instagram’da takipçileri ile paylaştı. Alişan fotoğrafa ‘Çok özledim’ notunu düştü.

‘ABİM BİZİ ÖKSÜZ BIRAKTIN’
Alişan, kardeşini ölümünün ardından Instagram sayfasında duygusal bir mesaj yayınlamıştı; “Abim bizi öksüz bıraktım gittin..Sen benim kardeşimdin, neşemdin, arkadaşımdın, sırdaşımdın her şeyimdin… Ben şimdi sensiz ne yapacağım… Dualar ettik, şifalar gönderdik ama hiçbiri fayda etmedi…Allah’ım seni bizden daha çok istedi, yanına aldı… ”

“2 çocuğum, 2 yeğenim vardı… Şimdi 4 çocuğum var artık… Sen rahat uyu Eyşan’ım, Ceylan’ım, Merve’m bana emanet… Seni çok seviyorum abim… Yaşadığın sürece beni gururlandırdığın her an için sana teşekkür ederim… Seni bir daha görememek beni delirtiyor olsa da maneviyatını her zaman yaşatacağım Selçuk’um… Seni çok seviyorum Allah’ım mekanını cennet eylesin inşallah…”

Yandex.Metrica