Bahar Candan: Beynimin dörtte birini kullanıyorum

  • 16 Mayıs 2021
  • Bahar Candan: Beynimin dörtte birini kullanıyorum için yorumlar kapalı
  • 938 kez görüntülendi.
Bahar Candan: Beynimin dörtte birini kullanıyorum

Katıldığı moda yarışmasıyla ünlenen Bahar Candan, bilinmeyenlerini anlattı. Yaptığı ilginç çıkışlarla sık sık adından söz ettiren Candan, “Beynimin dörtte birini kullanıyorum” dedi
Daha önce 5 bin TL maaş + SGK ile arkadaş aradığını açıklayan 23 yaşındaki Bahar Candan, insanların bu paraya onun sehpası olmayı kabul ettiğini söyledi.

Çok iyi düşünmem gerekiyor. Aradıklarında bir deney olarak ‘sehpa olmanızı istiyoruz, üzerinize bir şey koyacağız’ diye dedik. Dediler ki evet, koyun, ne olacak canım, dururum’. Durum bu. Yani, bu söylediğim şartlarda benim için, arkadaşım olarak, hatta arkadaşım olarak değil sehpam olarak durabilecek ve parasını kazanacak bir sürü çok iyi eğitimler almış, benim gibi tertemiz çocuklar var.” dedi.


Armağan Çağlayan’ın Youtube kanalına konuk olan Candan, “Beynimin dörtte birini kullanıyorum. Çünkü öyle. Bana da yetiyor zaten” sözleri üzerine Armağan Çağlayan, “O kadar zekisiniz ki o yüzden dörtte birini kullanıyorsunuz, salaklık bende anlamadım” diye yanıt verdi.

Bunun üzerine Bahar Candan ise, “Estağfurullah, aslında ‘esta piti piti’ demeliyiz. Anlatırdım ama anlatmayacağım çünkü dörtte birini kullanıyorum” ifadelerini kullandı. Bahar Candan katıldığı programdaki açıklamaları ve kıyafetiyle sosyal medyada da gündem oldu.


Candan kendisinin bir ikon olduğunu söyleyerek, “Ben teknoloji gibiyim. Ne kadar iyiyse o kadar pahalıdır. Ne kadar güzelse o kadar iyidir. Ben o nedenle çok kolayım. Benden daha çok erkek hayranı olan başka bir kız da tanımıyorum. Ben çok ünlüyüm” dedi.

Yandex.Metrica