Boşanma cinnetinde baba vahşeti! 7 yaşındaki kızının boğazını kesti

  • 13 Aralık 2021
  • Boşanma cinnetinde baba vahşeti! 7 yaşındaki kızının boğazını kesti için yorumlar kapalı
  • 1.551 kez görüntülendi.
Boşanma cinnetinde baba vahşeti! 7 yaşındaki kızının boğazını kesti

Boşanma cinnetinde baba vahşeti! 7 yaşındaki kızının boğazını kesti

Pendik’te, eşiyle boşanma aşamasında olan Habip Öztürk cinnet getirdi. 7 yaşındaki kızı Defne’yi boğazını keserek öldürüp intihara kalkıştı.

İstanbul Pendik’te Habip Öztürk isimli baba, boşanma aşamasında olduğu eşinin yanında kalan 7 yaşındaki kızı Defne’yi alarak Kavakpınar Mahallesi’ndeki evine getirdi. Psikolojik sorunları olduğu belirtilen Öztürk, evde cinnet getirip kızını boğazını keserek öldürdü ardından aynı bıçakla kendi boğazını kesip intihara kalkıştı. Çığlık seslerini duyan komşuların bildirmesiyle olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Küçük kızın öldüğü belirlenirken, baba Habip Öztürk”ü ise ağır yaralı olarak hastaneye kaldırdı. Babanın sosyal medyada “Seni çok seviyorum güzel kızım” mesajıyla kızının fotoğraflarını paylaştığı görüldü.

ÇOCUĞU ANNEANNESİNDEN “SÜPRİZ YAPACAĞIM” DİYEREK ALMIŞ

Habip Öztürk’ün cinayeti işlemeden önce kızını anneannesinden ‘Sürpriz yapacağım’ diyerek aldığı ve o sırada evde olmadığı öğrenilen annenin emniyette ifadesine başvurulduğu öğrenildi.

Babanın sosyal medyada “Seni çok seviyorum güzel kızım” mesajıyla olayın hemen öncesinde kızının fotoğrafını paylaştığı görüldü.

“YETİŞİN YARDIM EDİN’ DİYE BAĞIRIYORDU”
Olaya tanık olduğunu iddia eden Tahsin Gürsoy ise, “Biz eşimle pazardan geliyorduk. Bağırma sesleri vardı, kızın annesi evden çıkarak ‘Yetişin yardım edin’ diye bağırıyordu. Sesi duyduk ama biz fazla yanaşmadık” dedi.

Yandex.Metrica