Evinde ölen emekli öğretmenin cansız bedeni 5 sene sonra fark edildi!

  • 26 Kasım 2021
  • Evinde ölen emekli öğretmenin cansız bedeni 5 sene sonra fark edildi! için yorumlar kapalı
  • 874 kez görüntülendi.
Evinde ölen emekli öğretmenin cansız bedeni 5 sene sonra fark edildi!

Evinde ölen emekli öğretmenin cansız bedeni 5 sene sonra fark edildi!

Muğla’nın Bodrum ilçesinde 5 yıldır kendisinden haber alınamayan emekli öğretmenin evinde öldüğü ve cansız bedeninin çürüdüğü ortaya çıktı. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Muğla’nın Bodrum ilçesine bağlı Farilya Mahallesi’nde yaşayan emekli öğretmen 68 yaşındaki Çetin Akıncı’nın İngiltere’de yaşayan ağabeyi, kendisine telefon ile ulaşamaması üzerine jandarmadan yardım istedi.
Türkiye’de başka yakını bulunmayan ve yaklaşık 5 yıldır ortalıkta görülmeyen Akıncı’nın evine çilingir ile giden jandarma ekipleri, örümcek ağı kaplayan ve pas tutan kilidi güçlükle açtı.

SORUŞTURMA BAŞLATILDI
Sözcü’nün haberine göre, İçeri girildiğinde Çetin Akıncı’nın yatağında çürümüş vaziyette kemikleri ortaya çıkan ceseti ile karşılaşıldı. Komşularını şok eden olayla ilgili konuşan 39 yaşındaki Ali Kılıç “Çetin beyi en son 4-5 yıl önce gördük. Bodrum ve Türkiye’de yakını olmadığını Avrupa’da bir ağabeyi olduğunu ancak ilişkilerinin çok yakın olmadığını biliyorduk. Çok arayanı soranı yoktu kendi halinde biriydi. Uzun süre ortalıkta görülmeyince biz İngiltere’ye ağabeyinin yanına gittik diye düşünmüştük, oysaki evinde ölmüş olduğu ortaya çıktı, Allah rahmet eylesin” dedi.
Jandarma olayla ilgili soruşturma başlatırken Akıncı’nın cenazesi otopsi için Muğla Adli Tıp Kurumu’na gönderildi.

Yandex.Metrica