Firari iş adamı Galip Öztürk, taşıyıcı anneden olan 10 çocuğu ile İngiliz basınının gündemi oldu

  • 11 Mayıs 2021
  • Firari iş adamı Galip Öztürk, taşıyıcı anneden olan 10 çocuğu ile İngiliz basınının gündemi oldu için yorumlar kapalı
  • 936 kez görüntülendi.
Firari iş adamı Galip Öztürk, taşıyıcı anneden olan 10 çocuğu ile İngiliz basınının gündemi oldu

İngiliz The Sun gazetesi, Galip Öztürk ve 23 yaşındaki Rus eşi Christina Öztürk’ü mercek altına aldı. Çift 150 çocuk daha istediklerini açıkladı


Cinayete azmettirme suçlamasıyla müebbet hapis cezası onanan firari Metro Holding’in patronu Galip Öztürk, İngiltere’nin tabloid gazetesi The Sun’a konu oldu.
Metro turizmin firari sahibi Galip Öztürk’ün Gürcistan’daki hayatı ortaya çıktı. İngiliz The Sun gazetesi, Galip Öztürk ve 23 yaşındaki Rus eşi Christina Öztürk’ü mercek altına aldı.
Çiftin taşıyıcı anneyle 10 biyolojik çocuğu olduğunu yazan gazete, çiftin aileyi daha da genişletmek istediğini aktardı.
The Sun’a göre Christina Öztürk, taşıyıcı anne yöntemiyle daha fazla çocuk sahibi olmayı hedeflediğini aktardı. Gürcistan’da taşıyıcı anneliğin serbest olduğu aktarılan haberde, bir çocuğun dünyaya gelmesi için yaklaşık 8 bin sterlin (77 bin TL) ücret ödendiği anlatıldı.
Sosyal medya paylaşımlarında 105 çocuk rakamını verdiğini ancak bunun rastgele bir rakam olduğunu ifade eden Christina, “En sonunda kaç çocuğumuz olacak bilmiyorum ama 10’da durmayı planlamıyoruz. Henüz rakamı konuşmak için hazır değiliz. Her şeyin bir zamanı var” diye konuştu.
Çiftin Batum’da yaşadığını yazan gazete, Moskova doğumlu Christina’nın kızıyla tatil için geldiği Batum’da Galip Öztürk’le tanıştığını ve evlendikten sonra buraya yerleştiklerini okuyucularına duyurdu.

Yandex.Metrica