İbrahim Tatlıses’in eski eşi Ayşegül Yıldız bambaşka bir hayat kurdu! Tatlıses’e 20 yılını vermişti .

  • 14 Mayıs 2021
  • İbrahim Tatlıses’in eski eşi Ayşegül Yıldız bambaşka bir hayat kurdu! Tatlıses’e 20 yılını vermişti . için yorumlar kapalı
  • 1.288 kez görüntülendi.
İbrahim Tatlıses’in eski eşi Ayşegül Yıldız bambaşka bir hayat kurdu! Tatlıses’e 20 yılını vermişti .

20’li yaşlarından itibaren İbrahim Tatlıses’le birlikte olan Ayşegül Yıldız, 2011 yılında nikah masasına oturmuştu. Hayatının 20 yılını usta sanatçıyla birlikte geçiren Yıldız, 2 yıl sonra evliliğini sonlandırdı. Ayrılığın ardından kendisine kızı Elif Ada ile yepyeni bir hayat kuran Ayşegül Yıldız, sosyal medyadan yaptığı paylaşımlarla da adından söz ettirdi. Güzelliği ile de dikkat çeken Ayşegül Yıldız artık kendi işinin patronu oldu. İşte İbrahim Tatlıses’in eski eşi Ayşegül Yıldız ve kızı Elif Ada.


20’li yaşlarından itibaren İbrahim Tatlıses ile ilişki yaşayan Ayşegül Yıldız, 2011 yılında usta sanatçıyla nikah masasına oturdu. 2 yıllık evliliğin ardından boşanan Yıldız, kızı Elif Ada ile kendisine yepyeni bir hayat kurdu. Sosyal medyadan yaptığı paylaşımlarla da adından söz ettiren Ayşegül Yıldız, artık kendi işinin patronu oldu.İç mimar olan ve kendi ofisini açan Ayşegül Yıldız, bazen başında baretiyle şantiyede bazen de kızıyla birlikte çekilen pozlarını paylaşıyor.

Yandex.Metrica