İzmir’de üniversite öğrencisi Yunus Gezer nasıl öldü, neden int*har etti? Son mektubu…

  • 05 Ocak 2022
  • İzmir’de üniversite öğrencisi Yunus Gezer nasıl öldü, neden int*har etti? Son mektubu… için yorumlar kapalı
  • 701 kez görüntülendi.

İzmir’de üniversite öğrencisi Yunus Gezer nasıl öldü, neden int*har etti? Son mektubu…

Yunus Gezer isimli bir üniversite öğrencisinin sosyal medyada yayınladığı int*har mektubu binlerce kişi tarafından paylaşıldı.

Yunus Gezer ve mektubu sosyal medyanın en çok konuşulan konuları arasına girdi. Peki, Yunus Gezer kimdir, nasıl öldü? Yunus Gezer nede int*har etti, ölmeden önce kaleme aldığı int*har mektubunda neler yazıyor?

YUNUS GEZER KİMDİR?
Sosyal medyada paylaştığı mektubun ardından Türkiye’nin gündemine gelen Yunus Gezer, hayatına son verdi.
25 yaşındaki üniversite öğrencisi mektubunu sosyal medyada yayınladı. Alınan bilgiye göre genç adamın yakınları mektubu görür görmez polis ekiplerine haber verirken olay yerine giden polis ve sağlık ekipleri, gencin cansız bedeniyle karşılaştı.


YUNUS GEZER NASIL ÖLDÜ, NEDEN İNTİHAR ETTİ?
Mektubun paylaşılmasının ardından üniversiteli gencin yakınları polise haber verdi. Gencin evine giden ekipler Gezer’in cansız bedeniyle karşılaştı. Türkiye’nin gündemine gelen acı olayda gencin bir süredir sosyal medyada intihar ile ilgili paylaşımları beğendiği de ortaya çıktı. Yakınları yaşanan acı olay sonrası şoka girerken 25 yaşındaki Gezer’in oldukça şakacı biri olduğunu ve bu duruma anlam veremediklerini ifade etti.

İNT*HAR MEKTUBU YÜREKLERİ DAĞLADI
“Sevgiden başka bir şey istemedim. Herkes benden bir avuç sevgiyi esirgedi kimse beni sevmedi.” İfadelerini kullanan Gezer, “Umarım ölümüm hayatımdan daha değerli olur.” Sözleriyle mektubunu sonlandırdı.

Yunus Gezer kimdir İzmir’de üniversite öğrencisi Yunus Gezer nasıl öldü, neden intihar etti Son mektubu…

Yandex.Metrica