Mahsun Kırmızıgül’ün kardeşi dehşet saçtı! Baltayla parçaladı

  • 14 Mart 2022
  • Mahsun Kırmızıgül’ün kardeşi dehşet saçtı! Baltayla parçaladı için yorumlar kapalı
  • 698 kez görüntülendi.
Mahsun Kırmızıgül’ün kardeşi dehşet saçtı! Baltayla parçaladı

Mahsun Kırmızıgül’ün kardeşi dehşet saçtı! Baltayla parçaladı

Mahsun Kırmızıgül’ün kardeşi Yusuf Bazencir, karısı Seval Bazencir’e dehşeti yaşattığı iddiasıyla gözaltına alındı. Yusuf Bazencir, eşinin evinin kapısını baltayla kırarak içeri girmeye çalıştı. Seval Bazencir, KADES uygulaması ile yardım istedi. Adli kontrolle serbest bırakılan Yusuf Bazencir’in kapıyı neden parçaladığına dair ifadesi ortaya çıktı.

Mahsun Kırmızıgül’ün kardeşi Yusuf Bazencir, 5 yıllık eşi Seval Bazencir’e dehşet dolu anlar yaşattı. Sabah’tan Atakan Irmak’ın haberine göre, Mahsun Kırmızıgül’ün kardeşi Yusuf Bazencir ile eşi Seval Bazencir arasında kavga çıktı. Seval Bazencir, eşiyle görüşmek istemedi ancak Yusuf Bazencir, baltayla evin kapısını kırarak içeri girmeye çalıştı. Genç kadın, KADES uygulamasına basıp yardım istedi. Gözaltına alınan Yusuf Bazencir, “İlaçlarımı almak için kapıyı baltayla kırmaya çalıştım. Amacım eşime zarar vermek değildi” dedi

Ünlü yönetmen ve şarkıcı Mahsun Kırmızıgül’ün kardeşi Yusuf Bazencir 5 yıl önce dünya evine girdiği eşi Seval Bazencir’le tartışınca eline geçirdiği baltayla ikametinin kapısını kırarak içeri girmeye çalıştı. Olay 9 Mart’ta İstanbul Beşiktaş’ta meydana geldi. 2017 yılında görkemli bir düğünle dünya evine giren Yusuf Bazencir ve Seval Bazencir arasında bilinmeyen bir sebepten dolayı tartışma yaşandı.

KAPIYI KIRMAYA BAŞLADI

Tartışmanın büyümesi üzerine taraflar boşanma kararı aldı. Seval Bazencir eşine kendisinin evi terk etmeden gelmemesini söyledi ancak Yusuf Bazencir ikametine girmek istedi. Taraflar arasında eve girme konusunda çıkan tartışma büyüyünce Yusuf Bazencir eline geçirdiği balta ile ikametin kapısını kırmaya başladı.

KADES UYGULAMASIYLA POLİS ÇAĞIRDI

Eşinin kapıyı kırmasıyla daha da telaşa kapılan genç kadın telefonunda bulunan KADES uygulamasıyla olay yerine polis çağırdı. Dakikalar sonra ikamete gelen polisler Yusuf Bazencir’i baltayla kapıyı kırmaya çalışır vaziyette görünce bu kez taraflar arasında kısa süreli arbede yaşandı.

“AMACIM EŞİME ZARAR VERMEK DEĞİLDİ”

Emniyet güçleri tarafından gözaltına alınan Yusuf Bazencir ifadesi alınmak üzere karakola götürüldü. Karakolda ifade veren şüpheli eşiyle telefonda tartışma çıktığını daha sonra eşinin kendisinin eve gelmemesini söylediğini anlattı. Eve girmek için baltayla kapıyı kırmaya çalıştığını söyleyen Bazencir amacının eşine zarar vermemek olduğunu belirtti. İfade veren Seval Bazencir ise yaşanan tartışmadan dolayı çok korktuğunu eşinin kendisine hakaret ve tehditlerde bulunduğunu bu nedenle şikayetçi olduğunu söyledi.

ADLİ KONTROLLE SERBEST BIRAKILDI

Karakoldaki ifadesinin ardından İstanbul Adliyesine sevk edilen Yusuf Bazencir savcılıkta verdiği ifadesinde de amacının eşine zarar vermek olmadığını evde bulunan ilaçlarını almak amacıyla kapıyı baltayla kırmaya çalıştığını söyledi. İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen soruşturma kapsamında Yusuf Bazencir adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Yusuf-Seval Bazencir çifti, 2017 yılında görkemli bir düğünle dünya evine girmişti. Mahsun Kırmızıgül de düğünde şarkı söylemişti.

KAYNAK: .posta.com.tr

Yandex.Metrica