Müge Anlı’da ortalık karıştı! Eşinin amcasıyla kaçan kadından şoke eden sözler

  • 21 Mayıs 2021
  • Müge Anlı’da ortalık karıştı! Eşinin amcasıyla kaçan kadından şoke eden sözler için yorumlar kapalı
  • 1.319 kez görüntülendi.
Müge Anlı’da ortalık karıştı! Eşinin amcasıyla kaçan kadından şoke eden sözler

Müge Anlı’da eşinin amcası Emir Aksu’ya kaçan Seda Aksu, dün yayınlanan programda eniştesinin kendisini kaçırdığını söylemişti. Seda Aksu, ‘Eşim affetsin, ona dönmek istiyorum’ demişti. Seda Aksu’nun, bugün yayınlanan programda Emir Aksu’nun eşi Gülüş Hanım’dan özür dileyip ardından da ‘Emir Bey ile evleneceğim’ demesi Müge Anlı’yı şoke etti. İşte son dakika haberine göre Müge Anlı’da yaşananlar…

Müge Anlı canlı yayınında ‘bu kadar da olmaz’ dedirten anlar! Eşinin sözde amcası Emir Aksu ile kayıplara karışmıştı… Müge Anlı’yı çileden çıkartan ‘sözde amca’ ile Seda Aksu önceki gün Müge Anlı canlı yayında yüzleşti!

3 çocuğu ve eşini terk edip yeğeninin karısı Seda Aksu ile birliktelik yaşayan Emir Aksu, Atv canlı yayınında herkesi çileden çıkarttı.

“EVLENECEĞİM”
Dün gerçekleşen yüzleşme sonrası bugün Müge Anlı canlı yayınına gelen Seda Aksu, önce ‘sözde enişte’nin eşi Gülüş Hanım’dan özür diledi ardından da ‘Emir Bey ile evleneceğim’ diyerek herkesi şoke etti.
Seda Aksu’nun teyzesi yaşanan gelişmenin ardından canlı yayında çileden çıktı. “Kuş bile 3 ayda yavruluyor kız.
Bu sevgi değil Seda! Bırakmam” derken sözde amca Emir Aksu’nun eşi Gülüş Hanım da ‘Artık dayanamıyorum yeter beni bu rezillikten kurtarın boşanmak istiyorum’ dedi.
Seda Hanım’ın dünden bugüne değişen sözleri herkesin aklına Emir Aksu’nun baskı yapmış olabileceği şüphesini getirdi.

CANLI YAYINDA ÖNCE AĞLADI
Müge Anlı canlı yayınında dün yaşananlar gündeme bomba gibi düşmüştü. Emir Bey stüdyoya geldi ve gözyaşlarını tutamadı. Seda Hanım beni bu yola çıkarttı ve beni yüz üstü bırakın diyen Emir Bey, çok üzüldüğünü, herkese rezil olduğunu, kendisini öldürmesinin daha iyi olacağını söyledi.

Emir Bey, yine de Seda Hanım’ın peşinde olduğunu belirtirken Müge Anlı, Seda Hanım’ın ifadesinde Emir beni tehdit ettiği için durdum, onu görünce domuz görmüş gibi hissediyorum dediğini aktardı. Emir Bey, bu söylenenlerin yalan olduğunu, elinde mesajlaşmaları olduğunu ifade edip kendisini bu yola çıkaranın Seda Hanım olduğunu yineledi.

ARDINDAN SUÇLADI
Seda Hanım, Emir Bey tarafından kaçırıldığını, 10 senedir kendisinden hoşlandığını, hatta 5 sene önce de kaçırmayı düşündüğünü, yeni yeni de kendisinin de hoşlanmaya başladığını söyledi. Köye gittiklerini, orada konuşmaya başladıklarını anlatan Seda Hanım, kayınvalidesi ameliyat olurken hastaneye gittiğini, orada Emir Bey ile kafeteryaya indiklerini, kendisine seni kaçıracağım dediğini iddia etti.

“KAÇMADIM, KANDIRILDIM”
Seda Hanım, çocukları olduğu için beni kaçırma dediğini, eve gelirken dolmuşta Emir Bey’in cüzdanını aldığını, kendisi ile gelmezse diye tehdit edildiğini, o şekilde kendisini kaçırdığını söyledi. Seda Hanım, Emir Bey’in babasından para aldığını öğrendiğini, hatta Keçiören’de arkadaşından da para aldığını, arkadaşının yanına gidince taksiciye kendisini eve götürmesini söyleyeceğini ama kendisini tehdit ettiği için korkup geri dönemediğini, zira “Sen gidersen kendimi öldürürüm” dediğini belirtti.

Müge Anlı son bölümde şoke eden anlar! Seda Aksu eşinin amcasıyla kaçtı teyzesi canlı yayında bir anda yere yığıldı! Faili meçhul cinayetler ve kayıpların yanı sıra birçok sosyal sorumluluk projesi ile de adından sıkça söz ettiren, Hafta içi her gün seyirciyi ekran başına kilitleyen Müge Anlı ve ekibi, üzerinde çalıştığı kayıp dosyalarını, cinayete kurban giden kişileri ve kayıpların tüm yaşamını ortaya çıkararak onları bulmaya, olayları aydınlatmaya devam ediyor…

Müge Anlı’nın programında 14 gündür kendisinden haber alınamayan 40 yaşındaki Seda Aksu konusu ele alındı. Seda Aksu’nun ailesi, 6 Mayıs’tan beri ulaşılamayan çocuklarının, eşinin amcasıyla birlikte kaçtığından şüphe ediyordu. Müge Anlı’nın ekibi de Seda Aksu ile birlikte ortadan kaybolan Emir Aksu’nun Gülüş Aksu ile bir araya geldi.

Gülüş Aksu, eşinin hayatındaki kadının Seda Aksu olacağına hiç ihtimal vermediğini söyledi ve “Telefona baktığımda ikisi de aynı anda ‘durum’ paylaşmışlar ve aynı şeyi yazmışlardı paylaşımlarında.” İfadelerini kullandı. Aksu, eşiyle daha önceki tartışmasını anlatarak, eşinin kendisine “Kardeşimin gelinini bana sevgili olarak mı tanıtacaksın? İftira mı atıyorsun bana? Ben sana öyle bir iftira atarım ki şaşarsın.” dediğini söyledi. Şüphelerini kuvvetlendiğini anlatan Aksu, o dönem elinde delil olmadığını da sözlerine ekledi.

“Bizim mutfak balkonumuz ile Seda’nın annesinin mutfağının balkonu karşı karşıya.” diyen Gülüş Aksu, bir gün şahit olduğu olayı anlattı ve “Emir elindeki çayı Seda’ya uzatıyordu. O an hiçbir şey yapamadım. Dondum kaldım.” diye konuştu.

Gülüş Aksu’nun anlattıklarına göre, 6 Mayıs’ta önce Emir Aksu taksiyle evden uzaklaştı daha sonra ise Seda Aksu ortadan kayboldu. Aile üyeleri de ikilinin birlikte kaçtıklarını fark etmiş oldu. Gülüş Aksu, o günün sabahını da şöyle anlatıyor:

“Kalktım ki yatakta yok. Biçer için Tokat’a gittiğini söylediği bir mesaj atmış bana. Oradan da Malatya’ya geçeceğim, sakın beni aramayın.” yazmış. Önce Seda’yı aradım. Telefonuna ulaşılamıyordu. O anda Hayati ağabeyim aradı, Seda’nın eşi. “Emir nerede?” diye sordu. Tokat’a gittiğini söyleyince “Emir Tokat’a gitmiyor. Emir ve Seda ikisi birlikte gidiyorlar.” dedi.

Programın bugünkü bölümünde ise Seda Aksu’nun ailesi programa konuk oldu.Yaklaşık 20 yıldır kayınvalidesinin bakımını üstlenen Seda Aksu’nun eşiyle sorunları olduğunu söyleyen teyze, Seda’nın daha önce defalarca kendisine dert yandığını anlattı.

CANLI YAYINDA BAYILDI!

Öte yandan, programda kızı ile kaçtığı düşünülen Emir Aksu’nun fotoğrafı ekranlara getirilince stüdyoda bulunan teyze fenalaştı. Ayağa kalkan ve nefes almaya çalışan talihsiz kadın bir anda yere yığıldı. Program ise reklam arasına gitti ardından Müge Anlı, bayılan annenin durumunun iyi olduğunu ifade etti.

Yandex.Metrica