Oğuzhan Koç’tan Demet Özdemir’e övgü dolu sözler

  • 02 Nisan 2022
  • Oğuzhan Koç’tan Demet Özdemir’e övgü dolu sözler için yorumlar kapalı
  • 708 kez görüntülendi.
Oğuzhan Koç’tan Demet Özdemir’e övgü dolu sözler

Oğuzhan Koç’tan Demet Özdemir’e övgü dolu sözler

Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç, geçtiğimiz aylarda evlilik kararı almıştı. Önceki akşam Arnavutköy’de görüntülenen çift, gazetecilerin sorularını yanıtladı. Oğuzhan Koç, nişanlısı Demet Özdemir’den övgü dolu sözlerle bahsetti.

Oğuzhan Koç, oyuncu Yağmur Tanrısevsin’le beş yıllık ilişkisi bittikten kısa süre sonra Demet Özdemir ile görüntülenmişti. İlk önce “Aşk yok” diyen ikili, daha sonra birlikteliği kabullenmişti.

2021 yılını Alaçatı’daki bir otelde karşılayan çift, fotoğrafları çekilince ilişkilerini itiraf etmişti. Özdemir, “Evet, fotoğraflarımızın çekildiği doğru. Yeni yılın aşk bombası dersiniz artık” demişti. Oğuzhan Koç da Instagram’da yaptığı açıklamayla aşk yaşadıklarını doğrulamıştı.

Bir yıldır birlikte olan Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç, aralık ayında âşıklar şehri Paris’e gitmiş, ancak sonrasında ayrılmıştı. Paris onlara uğursuz gelmiş, dönüşte büyük bir kavga eden çift, “Bir daha asla olmaz” diyerek, ayrı yollara gitmiş ve birbirlerini sosyal medyadan takibi bırakmıştı.

Ayrılmalarının ardından ‘O Ses Türkiye’ yarışmasındaki ilk sezonunda şampiyonluk sevinci yaşayan Oğuzhan Koç’un finaldeki durgunluğu, hem sunucu Acun Ilıcalı’nın hem de diğer jüri üyelerinin dikkatinden kaçmamıştı.

Ilıcalı “Seni durgun görüyorum” deyince, Ebru Gündeş de “Mutsuz o mutsuz” ifadelerini kullanmıştı. Oğuzhan Koç ise ısrarlar üzerine “Bu ara böyle. Öyle biraz hüzünlü bir hafta. Hüzünsüz neşe olmaz abi. Hüzenlenelim sonra neşeleniriz” açıklamasını yapmıştı.

Beyazıt Öztürk “Açılmak istersen dinleriz” esprisi yaparken, Acun Ilıcalı “Yapabileceğimiz bir şey varsa buradayım, seni üzgün görmek istemiyoruz tabii ki” demişti. Diğer jüri üyesi Ebru Gündeş’in “Araya girelim” diyerek, eski aşıkların arasını düzeltmek için göndermede bulunması da ‘O Ses Türkiye’ finalinde çok konuşulan anlardan olmuştu.

Ancak ünlü çift, büyük konuşmalarına rağmen kısa sürede barışmıştı. Yakın arkadaşlarının, ikiliyi habersiz bir araya getirerek barışmalarını sağladığı öğrenilmişti.

Barışmalarının üzerinden fazla zaman geçmeden Koç, Sevgililer Günü’nde Demet Özdemir’e evlenme teklifi etmişti. Sakiler Grubu’nun da şarkılarıyla eşlik ettiği organizasyonda, ‘Dünyadan Uzak’ şarkısında Demet Özdemir sevgilisine ‘evet’ demiş, ikili böylece evlilik kararı almıştı.

Evlilik teklifinin hemen öncesinde milyonluk araçla sevgilisi Demet Özdemir’i evinden alan Oğuzhan Koç, görüntülendiklerini fark edince, arabasını kenara çekerek muhabirlerin sorularını yanıtlamıştı. Özdemir, “Bize azıcık bir sürpriz bıraksaydınız” sözleriyle tatlı bir sitemde bulunmuş; Koç ise “Evet, gerçekten” diyerek, sevgilisine destek vermişti.

14 Şubat Sevgililer Günü hatırlatılın Koç, “Herkesin Sevgililer Günü kutlu olsun, biz çok mutluyuz. Allah herkesi mutlu mesut etsin” açıklamasını yapmıştı. Şarkıcı, “Damat gibi giyinmişsiniz” yorumuna ise, “Nasıl gerekiyorsa öyle giyindik” cevabını vermiş; bu sırada Özdemir, kahkahayı patlatmıştı.

Aşkları tam gaz devam eden Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç çifti, tüm bunların ardından geçtiğimiz akşam Arnavutköy’de yer alan bir balıkçıdan çıkarken objektiflere takıldı. Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan ikili, her şeyin çok güzel gittiğini söyledi.

Yoğun bir döneme girdiğini söyleyen güzel oyuncu, “Baş başa bir yemek yiyelim dedik. Çünkü anlaşmalar bitti. Şu an fazla bilgi veremiyorum ama çalışmalarımız yoğun bir şekilde başlayacak” dedi.

Muhabirlerin, “Müstakbel eşiniz birçok markanın reklam yüzü. Dijital platformda da marka yüzlerinden bir tanesi. Neler söyleyeceksiniz?” sorusu üzerine Koç, “Demet ne yapıyorsa en iyisini yapıyor. Ben de sonuna kadar destekliyorum. İşinin hakkını veriyor. İlk ve tek hayranıyım” diyerek, nişanlısına övgü dolu sözler sarfetti.

Düğün tarihlerini daha belirlemediklerini söyleyen ünlü çift, “Tarih kesinleşince sizinle paylaşacağız” ifadelerini kullandı.

Yandex.Metrica