Kadın, Kadınlar, Kadın Sağlığı, Diyet, Yemek Tarifleri, Moda, Dekorasyon

Ormanda ağaca asılı cesedi bulundu! Çoban fark etti: Yanından çıkan not…

  • 20 Nisan 2022
  • Ormanda ağaca asılı cesedi bulundu! Çoban fark etti: Yanından çıkan not… için yorumlar kapalı
  • 332 kez görüntülendi.
Ormanda ağaca asılı cesedi bulundu! Çoban fark etti: Yanından çıkan not…

Ormanda ağaca asılı cesedi bulundu! Çoban fark etti: Yanından çıkan not…

İstanbul Başakşehir’de ormanlık alanda koyunlarını otlatan bir çoban Zeynep Beydağ isimli genç kızın cansız bedenini ağaçta asılı buldu. Olay yerindeki incelemede Beydağ’a ait olduğu düşünülen bir not fark edildi.

İstanbul’da yaşayan 22 yaşındaki Zeynep Beydağ, Başakşehir’deki ormanlık alanda ağaca asılı halde bulundu. Polis, cansız bedeni bir çoban tarafından fark edilen genç kadının ölüm sebebini araştırıyor. Detaylar CNN TÜRK muhabiri Merve Tokaz ve kameraman Engin Özbek’in özel haberinde.

16 Mart tarihinde İstanbul Başakşehir’de yaşanan olayda, işe gitmek için evden çıkan Zeynep Beydağ ormanlık alanda koyunlarını otlatan bir çoban tarafından ağaçta asılı olarak bulundu. Koşarak olay yerine gelen çoban, 22 yaşındaki Zeynep Beydağ’ın cansız bedeniyle karşılaştı. Durumu polise bildirdi. Olay yerine gelen ekipler, Beydağ’ın cansız bedenini Adli Tıp Kurumu’na kaldırdı. Olay yerindeki incelemede Beydağ’a ait olduğu düşünülen bir not bulundu.

O notta “Ben bu yük ile yasayamam. Her şey için özür diliyorum.” yazıyordu. Bölgedeki güvenlik kameralarını incelemeye alan polis, şimdi 22 yaşındaki Zeynep Beydağ’ı ölüm nedenini araştırıyor.

KAYNAK: posta.com.tr

Yandex.Metrica });