Son dakika! Hayvan hakları derneğinden Asiye’nin ailesi için tepki çeken hamle!

  • 27 Aralık 2021
  • Son dakika! Hayvan hakları derneğinden Asiye’nin ailesi için tepki çeken hamle! için yorumlar kapalı
  • 687 kez görüntülendi.
Son dakika! Hayvan hakları derneğinden Asiye’nin ailesi için tepki çeken hamle!

Son dakika! Hayvan hakları derneğinden Asiye’nin ailesi için tepki çeken hamle!

Pitbull saldırısına uğrayan Asiye Ateş’in görüntüleri bütün Türkiye’yi kahretti. Asiye Ateş, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatıyla ambulans uçakla Antalya’ya getirildi. Asiye bir dizi ameliyet oldu. Son dakika haberine göre, Sokak Hayvanlarını Koruma ve Yaşatma Derneği’nden (SOHAYKO) tepki çeken bir hamle geldi. SOHAYKO, pitbull saldırısına uğrayan Asiye’nin ailesinden şikayetçi olacak. İşte SOHAYKO’nun açıklaması…

Gaziantep’te pitbull saldırısına uğrayan 4 yaşındaki Asiye Ateş ölümden döndü. O görüntüler izleyenleri dehşete düşürdü! Küçük kız hastaneye kaldırılarak bir dizi ameliyet oldu.

Türkiye’nin konuştuğu olayla ilgili flaş bir gelişme yaşandı. Sabah’ın haberine göre, Asiye Ateş’in ailesine dava açtılar… İşte son dakika haberinin ayrıntıları…

Türkiye, Gaziantep’te pitbull cinsi köpeklerin saldırısına uğrayan 4 yaşındaki Asiye Ateş’e ağladı. Ağır yaralanan küçük kız tedavi altına alındı. Olayla ilgili şok bir gelişme yaşandı…

Oturdukları sitenin bahçesinde oynarken 2 pitbull cinsi köpeğin saldırısına uğrayan 4 yaşındaki Asiye Ateş olayı Türkiye’yi sarstı.

Asiye’nin çığlıklarını duyanlar yarıma koşarken güçlükle kurtarılan minik kıza ilk müdahale Gaziantep Üniversitesi Şahinbey Araştırma ve Uygulama Hastanesi’nde yapıldı ve hemen ardından da özel bir hastaneye sevk edilerek ameliyata alındı.

ERDOĞAN TALİMAT VERDİ
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatıyla Asiye, gerekli hazırlıklar yapıldıktan sonra Sağlık Bakanlığı’nca görevlendirilen ambulans uçakla Antalya’ya getirildi.

Ambulansla Akdeniz Üniversitesi Hastanesi’ne götürülen Asiye, Pediatri Yoğun Bakım Ünitesi’nde tedavi altına alındı.

Sokak Hayvanlarını Koruma ve Yaşatma Derneği (SOHAYKO), saldırıya uğrayan kızın ailesi hakkında şikayetçi olacağını duyurdu.

SORUMLUSU ANNE VE BABASIYMIŞ

Sokak Hayvanlarını Koruma ve Yaşatma Derneği (SOHAYKO), sosyal medyadan tepki çeken bir paylaşımda bulunarak köpeklerin saldırısına uğrayan aile hakkında şikayetçi olacaklarını ifade etti.

“FOTOĞRAFLARI ANNESİ BABASI ÇEKMİŞ”
Saldırıya uğrayan Asiye ile pitbull cinsi köpeğin bir arada olduğu fotoğrafı da paylaşan dernek, “Gaziantep’de talihsiz kaza sonucu yaralanan kızımızın yeni fotoğrafları ortaya çıktı.

Saldırdığı iddia edilen köpeklerle fotoğraflarını annesi babası çekmiş.

Asiye kızımızın hayatını tehlikeye atan hem de binlerce masum köpeğin zalimce barınaklara toplatılmasına neden olan Asiye’yi ihmal eden aile ile ilgili Dernek olarak şikayetçi oluyoruz” ifadelerini kullandı.

 

Yandex.Metrica