Zerrin Özer intihar girişimde mi bulundu? Zerrin Özer hakkında ilk açıklama geldi

  • 28 Kasım 2021
  • Zerrin Özer intihar girişimde mi bulundu? Zerrin Özer hakkında ilk açıklama geldi için yorumlar kapalı
  • 752 kez görüntülendi.
Zerrin Özer intihar girişimde mi bulundu? Zerrin Özer hakkında ilk açıklama geldi

Zerrin Özer intihar girişimde mi bulundu? Zerrin Özer hakkında ilk açıklama geldi

Usta sanatçı Zerrin Özer’in dün akşam saatlerinde intihar ettiği ve hastanede tedavi olduğu öne sürüldü. Çıkan bu iddiaların ardından posta.com.tr Zerrin Özer’in menajerine ulaştı. Zerrin Özer’in menajeri Haluk Şentürk, ünlü sanatçının sağlık durumuyla alakalı bilgi verdi. Ömercan ALTAY / omercan.altay@posta.com.tr

Geçtiğimiz günlerde evcil hayvanı ‘Hurma’nın vefatıyla sarsılan Zerrin Özer’in köpeğinin ölümü sonrası sinir krizi geçirerek intihar girişiminde bulunduğu iddia edildi.

Şişli Hamidiye Etfal Hastanesi’ne kaldırılan Zerrin Özer’in midesinin yıkandığı ve yoğun bakımda tutulduğu öne sürüldü.

Zerrin Özer, hakkında çıkan bu dedikoduların ardından, Özer’in menajeri Haluk Şentürk, posta.com.tr’ye Zerrin Özer’in sağlık durumuyla alakalı bilgi verdi.

Zerrin Özer’in menajeri Haluk Şentürk, şu ifadeleri kullandı, “Zerrin Hanım’ın sağlık durumu gayet iyi. Zerrin Özer, hakkında çıkan intihar haberleri tamamen asılsız.

Zerrin Hanım, TRT Müzik’te program yapıyor ve 15 bölüm üst üste çekim yapıldı. Bu yüzden bünyesi yorgun düştü. Geçtiğimiz günlerde köpeğinin ölümüyle psikolojik olarak çökmüştü.

Üst üste yapılan çekimler fizikken Zerrin Hanım’ı yordu. El ayak titremesiyle hastaneye kendi rızasıyla gitti. Hastanede yapılan tetkikler sonucu Zerrin Hanım’a serum verildi.

Mide yıkaması ve intihar söz konusu değil”

Zerrin Özer, geçtiğimiz yıllarda Murat Akıncı isimli bir vatandaşla hayatını birleştirmiş, Özer daha sonra Murat Akıncı ile 36 saat evli kaldıktan sonra boşanma kararı almıştı.

Yandex.Metrica