10 Kişiye Gönder Yalanı

  • 23 Ocak 2018
  • 5.299 kez görüntülendi.

10 Kişiye Gönder Yalanı

Çok önemli ve çok tehlikeli bir konu , lütfen uyanık olalım.

Bir çok kere üzerinde “en az 10 kişiye bu mesajı gönder , gönderdikten sonra 5 dakika içerisinde mucize göreceksin ” diyen mesajlar aldık.

Bu gelen mesajların nereden geldiğini hiç düşündünmü. Nereden geliyor nereye gidiyor. Ve bunu göndermekten maksat nedir. Ve hangi ülkeden türemiştir. ?

Bu yüzden dikkatinizi bu konuya çekmek istedim.

İsrail Telavivde basılan News isimli gazetede bir baskısında ” İslamı nasıl küçük düşürürüz. Sonra nasıl İslama hükmedebiliriz. ” başlığı altında şöyle yayınlanmış.

“İsrail’de din işleri uzmanı Henri Luiz şu açıklamaları yaptı.

Bizim gece gündüz whatsapp üzerinde İslamı Müslümanların gözünde küçük düşürmek için ciddi bir şekilde çalışan yardımcılarımız vardır.

Ve devam ediyor , biz Arapça Türkçe hintçe ve farsça ve dünyada müslümanların konuştuğu bütün dillerde beyanatlarda bulunuruz.

Bu mesajlarda Kurandan gerçek ayetler hadisi şerifler ve Müslüman din alimlerinin gerçek sözlerini yazar sonundada bu mesajı en az 10 kişiye gönder deriz. Şayet bu mesajı en az 10 kişiye gönderirsen 15 dakika içerisinde bir mucize göreceksin , bu konu tecrübeyle sabit ve kesindir deriz.

Özellikle zamanı kısa bir zaman için sınırlarızki Müslüman ne bir mucize nede hiç bir şeyin olmadığını görsün.

Ve anlasınki ne kurandan ne hadislerden ve nede din alimlerinin söylediği şeyler sadece hurafeden ibaret. Hepsi aldatma hepsi serapmış desin.

Böylece zaman zaman bu tarz mesajları tekrar tekrar göndeririz. Bu tekrar neticesinde müslümanların imanını zayıflatırız. Bu şekilde müslümanların akidelerinde sarsıntı meydana getirerek onları dinlerinde hayal kırıklığına uğratırız. Artık anlarlarki dinleri onlara aldatma ve seraptan başka bir şey vermiyor.

İşte bu şekilde müslümanları kontrol altına alabiliriz.

————-

İşte bundan dolayı Müslüman kardeşim bundan sonra sana gelecek bu tarz mesajları imha et ve kimseyle paylaşma.

Bu konuyu müslümanları uyarmak için gönderebilirsin. Dinimiz hürafe ve yalan üzere değildir

Uyanık olalım.

Güngör Akar

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yandex.Metrica