Kadın, Kadınlar, Kadın Sağlığı, Diyet, Yemek Tarifleri, Moda, Dekorasyon

Evli ve Çocuklu Bir Kadına Aşık Olmamla Başladı Her Şey

  • 07 Mayıs 2017
  • Evli ve Çocuklu Bir Kadına Aşık Olmamla Başladı Her Şey için yorumlar kapalı
  • 3.542 kez görüntülendi.
Evli ve Çocuklu Bir Kadına Aşık Olmamla Başladı Her Şey

Evli ve Çocuklu Bir Kadına Aşık Olmamla Başladı Her Şey

Ben evli ve çocuklu bir kadına aşık oldum. Onunla ilişki yaşamaya başladık. Ama bir sürü kötü olay peşimizi bırakmadı…Ben çok zor durumdayım ama kimseyle paylaşamıyorum. Bundan 5 yıl önce bir kadınla tanıştım. Çok güzel ve alımlıydı, onu ilk gördüğümde aşık olmuştum ama evli olduğunu bilmiyordum.
Daha sonra öğrendim, bir de çocuğu varmış. Ama aşık olmuştum bir kere…Ve biz görüşmeye başladık. Oturduğum eve çok yakın bir evde kalıyordu. Ben o sıralar üniversiteye gidiyordum. Bizim görüştüğümüzü kocası öğrendi.

Sevgilim kendisi söylemiş, benim haberim olmadan hem de.
Ben bunu daha sonra öğrendim ama adam uzun süredir biliyormuş.
Hemen o mahalleyi terk ettim. O sırada sevdiğim kadın memleketine gitti, ben ne yapacağımı bilmiyordum. Ardından beni kocası aradı, önce çok sakin konuştum. Ama konuşma ilerledikçe tehditle karşılaştım. Korkmuyordum ama okulda çirkin bir duruma düşmemek için okulu da bıraktım.

Bu arada sevdiğim kadın ailesinin yanına dönmüştü. Onlar da olayları öğrenince kıyametler koptu. Ben önce ailesiyle görüştüm, onlarla zor da olsa tanıştım. Niyetimin kötü olmadığını anlayınca tavırları değişti. Artık sevdiğim kadınla rahatça görüşülebiliyorduk. Ama kocası sürekli tehdit ediyordu.
Sonra sevgilim boşanma davası açtı. Ama asıl sorun ben onunla birlikteyken, çocuk da yanımızdaydı.
Henüz 5 yaşındaydı ama çok zeki bir çocuktu, onunla çok iyi anlaşıyorduk.
Bir gün birlikte, olaylardan uzaklaşmak için ailesinin de izniyle bir tatil beldesine gittik. Gece çocuk uyumuştu, biz de sevişmeye başladık ama maalesef o heyecanla farkına varmamışız, meğer çocuk bizi görmüş.

Bize ne yaptığımızı sordu, hiçbir şey söyleyemedik.
Gizli buluşmalar sürdükçe olaylar daha da karışıyordu.
Adam nafaka vermemek ve çocuğu almak şartıyla boşanmayı kabul etti. Kız arkadaşım da bunu kabul etti ve biz onun ailesinin yanına gittik.
Baba çocuğuna sürekli annesinin kötü kadın olduğunu anlatıp duruyormuş. Bu da çocuğu çok hırçınlaştırmış, annesiyle konuşmak bile istemiyordu.
Ayrıca adam arayıp küfrediyormuş. Bu da beni çileden çıkarmıştı. Onu arayıp konuştum ama adam beni ve sevgilimi öldürmeye kararlı olduğunu söyledi. Bu arada sevgilim çocuğunu çok özlediğini ve ona geri dönmek istediğini söyledi.

Ben ne yapacağımı şaşırmıştım, ama ona bunun çok tehlikeli olduğunu ve çocuğun her şeyi gördüğünü, ileride sorunlar çıkacağını anlatmaya çalıştım.
Daha sonra adam beni aradı ve bana eşinin hiç birlikte olmadığımızı açıkladığını söyledi. Doğru olup olmadığını sorunca ben de yalan atmadım ve gerçeği söyledim. Ama sevdiğim kadın çocuğunu bana, “Lütfen yalan olduğunu söyle” deyip durdu. Yoksa çocuğuyla görüşemeyecekti.
Adamı arayıp her şeyin yalan olduğunu, hiç birlikte olmadığımızı anlattım.
Ama benim hayatım mahvolmuştu, her şeyimi kaybetmiştim. Üniversite hayatım, bütün sermayem, dostlarım ve en önemlisi ailem… Şimdi çok zor durumdayım.
İnsanlardan kaçıyor, bir odada tek başıma oturuyor ve sürekli acı çekiyorum…
Size sormak istiyorum, çocuk her şeyi gördü ve büyük ihtimalle de farkında. İleride her şeyi anlatır mı? Çocuğun psikolojisi ne olur? Yalan söylemekle kötü mü yaptım?

YANIT

Sevgili oğlum, bu gencecik yaşında neler yapmışsın sen, gerçekten hayatını mahvetmişsin.
Hem de seni çocuğu için terk etmekten başka çaresi olmayan bir kadın, bir anne için. Bunu daha önce nasıl düşünemedin, evli barklı, çocuklu ve büyük ihtimalle senden oldukça büyük bir kadın nasıl olmuş da, senin bu kadar başını döndürebilmiş?
Tamam yaşın gereği bir şey hissetmiş olabilirsin.
Bir cinsel eğilim duyabilirsin.

Ama ne ailen, ne çevren ne de kadının kocası seni bu olmayacak aşktan vazgeçirememiş.
Senden hoşlanmış bile olsa, hem seni büyük bir tehlikeye atmış, hem de kendisini. Bu düşüncesizlik ve yanlış ilişkiye nasıl olmuş da kadının ailesi onay vermiş, anlamak mümkün değil.
Sonuçta işte hayatını altüst etmiş ve yine kocasına dönmüş. Çocuğundan elbette uzak kalamamış.
Sen hayal dünyasında yaşamışsın, onunla baş başa bir hayat düşünmüşsün.
Nasıl geçineceğinizi, nasıl yaşayacağınızı geleceğinin nasıl bir uçurum olacağını düşünememişsin bile. Şimdi, artık acı çekmeyi bir kenara bırak, olmayacak bu aşkı bir rüya gibi kabul et ve kendine yeniden düzgün bir hayat kurmaya bak.

Çocuk ise umarım yaşadıklarını unutur, kötü bir rüya gibi kabul eder. Aksi halde gerçekten psikolojisinde onarılmaz bir travma yaratmış da olabilir.

Yandex.Metrica