Kızım Henüz 13 Yaşında

  • 28 Aralık 2016
  • Kızım Henüz 13 Yaşında için yorumlar kapalı
  • 5.650 kez görüntülendi.
Kızım Henüz 13 Yaşında

Dünyada eşi görülmemiş olay 13 yaşındaki kızın karnı gitgide şişmeye başlar.Annesi durumu fark eder, kızına hamilemisin diye soramaz.Doktora götürür ve şok gerçeği orada öğrenir ama bu çok farklı bir olay Kızının durumundan önce şüphe duyar. Ama çok küçüktür.Okula giderken bile takibe alır. Ama garip bir tavır göremez kızında.Annesi yinede kızıma bir ihtimal sorayım der, sorar.Fakat küçük kız annesine ısrarla hamilelik gibi, böyle bi şeyin mümkün olamayacağını,

çünkü hiç bir erkekle bu sonucu doğuracak kadar yakın temasta bulunmadığını iddia ediyormuş.Ama bu halleri hiçte yabana atılır gibi değilmiş.


Fakat zaman geçtikçe hem karnı gitgide büyümeye devam etmiş, hem de diğer belirtilerde değişiklik olmamış Annesi, “Bu yaşta Allahım Allahım, kepazelik bu” dese de kız hala hamile olmadığını söylüyormuş Sonunda anne küçük bi kasabada yaşıyor olmalarına rağmen çıkacak söylentileri göze alarak kızını hastaneye götürmüş Ancak çekilen ultrasondan sonra kızın inkarlarında samimi olduğu anlaşılmış Doktor kızı muayeneye almış
Önce normal kontrolde birşey elde edememiş.
Oda merak etmiş ultrason çekilmesini istemiş
Ultrasona bakarken bir kıza, bir annesine bakmış.

Kızı doğru söylüyoprmuş.
Doktor bile böyle bir olayı ilk yaşadığından ne diyeceğini bilememiş.
Çünkü karnında son derece büyük boyutlara ulaşmış bir tümör tesbit edilince şişkinliğin ve diğer belirtilerin asıl sebebi ortaya çıkmış.

Vakit kaybetmeden, apar topar ameliyata alınmış tabii Doktorlar rutin kabul edilen bu operasyon sırasında karnı açmışlar ve işte o an gördükleri manzara karşısında şok olmuşlar. Ama bu kadarda değilmiş.
Meğerse tümör sandıkları şey kocaman bir ahtapotmuş Üstelik kıpır kıpırmış da hayvan, yani canlıymış. Doktorlar gördüklerine inanamamışlar. Böyle birşeyle ilk defa karşılaşmanın şoku içindelermiş.

Olayın aslı sonradan anlaşılmış.
Kız üç-dört ay önce ailesiyle birlikte okyanus kenarındaki bir kasabada tatil yapmış… Ahtapot yumurtaları da mikroskobik boyutlarda olurmuş ve bunlardan doğal olarak okyanus sularında milyarlarca varmış
Kız muhtemelen yüzerken yuttuğu sularla beraber bu yumurtalardan da indirmiş mideye İşte bunlardan biri de, milyonda bir görülecek biçimde de olsa, kızın vücudunun içinde yaşamayı, hatta büyüyüp gelişmeyi başarmış.
Belki inanmakta zorlanmış olabilirsiniz.
Ama hayatta ender rastlanan bu olayın gerçekliği kamuoyuna bile yansımış ve konu araştırmalara girmiş.

İnsan hayatta hiç olmaz denen şeylerle karşı karşıya kalabiliyor!

EMEĞE SAYGI LÜTFEN BEĞENİP PAYLAŞINIZ. TEŞEKKÜRLER

Yandex.Metrica