Kadın, Kadınlar, Kadın Sağlığı, Diyet, Yemek Tarifleri, Moda, Dekorasyon

O mesaj benim Facebook hesabıma gelene kadar çok mutluydum

  • 23 Haziran 2017
  • O mesaj benim Facebook hesabıma gelene kadar çok mutluydum için yorumlar kapalı
  • 2.686 kez görüntülendi.
O mesaj benim Facebook hesabıma gelene kadar çok mutluydum

O mesaj benim Facebook hesabıma gelene kadar çok mutluydum

Başımdan geçen bu olayın kötü örneklere karşı ibret olması için yazmak ihtiyacı hissettim. 10 yıllık evliyim, benim 30, eşim 32 yaşında, 2 çocuk sahibiyiz. Geçen yıla kadar dünyanın en mutlu kadını itim. Taaki o mesaj benim facebook hesabıma gelene kadar. O gün dünya başıma yıkıldı sandım … Ne yapacağımı bilmeden, yaklaşık 8 ay geçti.Eşim zaman zaman değişen halimi görüp, ne olduğunu sorarsa da, bir şeyi bahane edip, çıkıyordum, ama ona olan öfke duygusu konuşulacak gibi değildi.

Eşimi çok seviyordum, ondan başka sığınağım yok, hatası olsa da onu kaybetmek istemiyordum.

Eşim çok önemli bir konumda, yakışıklı, işinde başarılı ve çok tanınan saygın biridir.

Bana gelen bir mesaj “sen o kişinin, hayatının geri kalanını imha etme bari. Birbirimizi seviyoruz, kendisi sana diye bilmiyor, ama artık ben dayanamıyorum… Her akşam senin yanına gitmesine dayanamıyorum. O tek beni seviyor, ama sadece konumundan dolayı kimseye bir şey demiyor. küçük düşmesinden korkuyor … “gibi cümlelerle uzayıp giden giden bir mesaj vardı.Eşime böyle bir mesaj aldığımı söylemedim. Onu kaybetmekten çok korktum, ama ne yapacağımı da bilmiyordum.Çok acı çekiyordum … Bana karşı ilgisi hiç eksik olmuyordu, ama hepsi bir oyun olduğunu düşünürdüm.

Bir gece cep telefonuna girdim. Facebook’tan mesajlar kısmını okudum. Okudum ama bir şok daha yaşadım. Bu şok başkaydı.

Bana yazan kadın Gerçek adı bir kadındı. O, eşime çok mesajlar yazdı. “Seni çok seviyorum, kocanın sana hiç yakışmıyor, benim neyi mi beğenmiyorsun, neden bana hep kötü davranıyorsun? Teklifimi neden hep ret ediyorsun? Ne görmüşsün o karıdan anlamıyorum.Ama ben seni o eşinden uzaklaştıracağım, göreceksin … “gibi yazışmalar vardı. Eşim hep onu kendinden uzaklaştırmaya çalıştı.

Eşime karşı içimde her şey yavaş yavaş bitmeye başladığı anda, yeniden ona aşık oldum. Dünyanın en mutlu kadını hissetmekte ne kadar haklı olduğumu 8 aydır geçen azaptan sonra bir daha anladım …

Yandex.Metrica });