Kadın, Kadınlar, Kadın Sağlığı, Diyet, Yemek Tarifleri, Moda, Dekorasyon

Satılık Köpek

  • 25 Şubat 2017
  • Satılık Köpek için yorumlar kapalı
  • 2.128 kez görüntülendi.
Satılık Köpek

Satılık Köpek

Bir dükkan sahibi dükkanının vitrininin üzerine Satılık Köpek Yavruları yazan bir tabela asarken, yanında küçük bir erkek çocuğu belirdi. Köpek yavrularını kaça satıyorsunuz? diye sordu. Adam çocuğa yavruların en az 50 dolar ettiğini söyledi. Çocuk elini cebine attı biraz bozuk para çıkardı, dükkan sahibine bakıp İki dolar otuz beş sentim var. Onlara bakabilir miyim? dedi.
Dükkan sahibi çocuğa gülümsedi ve bir ıslık çaldı. Lady adlı bir köpek dükkanın içindeki kulübesinden çıkıp onlara doğru koşmaya başladı. Arkasında beş tane küçük yün yumağı vardı.

Yavrulardan biri, diğerlerinin gerisinden topallayarak geliyordu.Bu küçük çocuğun hemen dikkatini çekti. Bu yavrunun nesi var? Dükkan sahibi Veterinerin dediğine göre kalçasında bir kemik eksikmiş diye yanıt verdi.

Hep böyle topallayacakmış. Küçük çocuk hemen Onu almak istiyorum dedi. Dükkan sahibi Sahi mi? O yavruyu gerçekten istiyorsan sana bedavaya verebilirim dedi.

Çocuk dükkan sahibine yaklaştı ve öfkeyle”Onu bedava vermenizi istemiyorum. Bu yavru da diğer yavrular kadar değerli. Fiyatı neyse size ödeyeceğim.Dükkan sahibi “O sakat yavruyu ne yapacaksın? O hiç bir zaman diğer köpekler gibi koşup, oynayamayacak” dedi.

Küçük çocuk pantolonunun paçasını yukarıya kaldırdı ve iki çelik bağla desteklenmiş eğri sol bacağını gösterdi. Ben de pek iyi koşamıyorum dedi. Bu yavrununda kendini anlayacak birine ihtiyacı var!

Yandex.Metrica