Şok 4 Ağustos 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

  • 30 Temmuz 2018
  • 277 kez görüntülendi.

Şok 4 Ağustos 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

Şok Kampanyaları 4 Ağustos 2019 Günü Yeni İndirimlerle Vatandaşların Karşısına Çıkıyor. Şok Bu Hafta Ekonomik Ve Kaliteli Ürünlere Sizler İçin Yer Veriyor.


Şok kampanyaları her fta fırsat takipçileri ile buluşuyor. Özellikle de yuvasını yeni kuran çiftlerin fazla para harcamadan cazip fiyat etiketleri ile alışveriş yapabilmesini sağlayan firma, 2018 etkinliklerine de belirlediği ilkeler doğrultusunda devam ediyor. Evini eskisinden daha güzel hale getirmek isteyenlerin bir çok eşya bulabileceği mağazalar zinciri sadece gıda alışverişi değil bir çok alternatif ürünü de reyonlarında bulunduruyor. Elektronik ev aletlerinden tutun yeni doğan çocuğunuzun hemen her ihtiyacına cevap verebilecek potansiyelde bulunan mağaza sayesinde aileler hayatlarına mutlu bir şekilde devam edebiliyor. 4 Ağustos Şok avantajlı günlerde web sayfamızda paylaştığımız aktüel katalogları kontrol ettikten sonra karar verdiğiniz ürün için mağazaya giderek alışveriş yapabilirsiniz.

Aktüel ürün kataloğunda yüzlerce üründe indirimli fırsatlar sunuluyor. Sınırlı sayı ve renkte olan bu ürünlere sahip olabilmeniz için erken saatlerde mağazaya uğramanız gerekmektedir. 4 Ağustos 2018 günü Şok kataloğunda bu ürünler siz değerli müşteriler için paylaşılmaktadır.


Şok 4 Ağustos kampanyalarında bir çok ürün dikkat çeken fırsatlar arasında gösteriliyor. Bu ürünler arasında başta Hotpoint Derin Dondurucu 979,00 TL, Şok Cumartesi kataloğu ürünleri arasında Tek Kişilik Çarşaf 19,90 TL, Bonus, World, Maximum, Axes, Cardfinans gibi kartlara 6-9 taksit imkanı sunmaktadır. Çift Kişilik Çarşaf Seti 24,90 TL, Şok market broşürü içerisinde Pamuklu Sünger Paspas 22,90 TL, Bu hafta Şok aktüel fırsatları herkesin cebine katkı sağlayacak gibi görünüyor. Çamaşır Sepeti 7,95 TL, Banyo Havlusu 14,90 TL, 2’li Yüz Havlusu 14,90 TL, Döner Mekanızmalı Temizlik Seti 26,90 TL, Duş Başlığı Seti 12,90 TL, Lisanslı Tekli Köpük 1,00 TL, Oyuncak Temizlik Seti 11,90 TL 4 Ağustos 2018 cumartesi gününe kadar geçerli olacaktır.

Broşürleri görüntülemek için resmin üzerine tıklayın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
site ekle