Şok 7 Temmuz 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

  • 06 Temmuz 2018
  • 343 kez görüntülendi.

Şok 7 Temmuz 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

Şok İndirim Dönemleri 7 Temmuz 2018 Günü Kaliteli Ve Markalı Ürünleri Ayağınıza Getiriyor. Şok Müşterilerine Vermiş Olduğu İndirimleri Yayınlıyor.

Şok mağazaları kampanya günlerinden yararlanan insanlar için oldukça özel indirimlerin bulunduğu aktüel broşürleri paylaştı. Aylardır devam ettiği indirim günleri ile fırsat takipçilerinin sıklıkla ziyaret ettiği bir yer haline gelen mağazaya bu hafta da yoğun ilgi bekleniliyor. Şok 7 Temmuz gününde sizlerle oldukça hesaplı fiyatları bir araya getirecek.

Marketlerin aktüel ürünler kataloğu stratejisi ile her hafta çıkacak olan uygun fiyatlı ürünlerin müşterilere önceden tanıtılması hedeflenirken süreç içerisinde bu hedefin oldukça başarılı olduğu görüldü. Müşteri isteklerine hizmet vermeye başladığı ilk günden günümüze dek önem veren ve onlar için tüm marka ürünleri cazip fiyatlar eşliğinde aktüel ekine koyarak sizlerin bütçenizi korumanıza yardımcı olan firma kalite standartları belirleme konusunda oldukça iddialı görünüyor. Her fırsat döneminde birbirinden farklı gereksinimlerinizi giderebileceğiniz ürün ağıyla hizmetlerine devam eden mağaza diğer firmalara oranla talep edilen ürünleri mağazasına daha çok getiriyor. En iyi hizmeti en düşük ücretle vermeyi hedefleri arasına koyan firma bu çalışma şekli sayesinde milyonlarca insanın her gün alışverişini yaptığı yer haline dönüştü. İndirim dönemlerin ara vermeyerek ve her fırsatta bir başka ürünü reyonlarına koyarak harika bir tüketici kitlesine ulaşan mağaza bu hafta pek çok insanın buluşma yeri olacak. 7 Temmuz Şok indirimli günlerde şubelere giderek bu hafta hazırladığınız kabarık eksik listelerini kolaylıkla eritebilirsiniz.

Bu kampanya döneminde indirimler için ayıracağınız bütçe sizi kesinikle tatmin edecek! Oldukça ekonomik fiyatların bulunduğu mağazanın broşürlerini incelemek için aşağıdaki görsellere bakabilirsiniz. 7 Temmuz 2018 tarihinde reyonlarda bulabileceğiniz Şok avantajlı ürünlere gelin birlikte göz atalım.

Şok da bu hafta neler var bir göz atalım; İndersit Buzdolabı 869,00 TL, Lazer Epilasyon 599,00 TL, Bay/Bayan Bambu Çorap Çeşitleri 2,50 TL, BebekPuseti 129,00 TL, Pepee Lisanslı Mama Sandalyesi 59,90 TL, Paşabahçe Allegra 3’lü Su Bardağı 8,95 TL, 7 Parça Su Takımı 24,90 TL, Galata Çay Bardağı 6’lı 12,90 TL, Çay Tabağı 6’lı 5,95 TL, Head&Shoulders Şampuan Çeşitleri 7,00 TL, Fairy Elde Bulaşık Sıvısı 6,00 TL gibi fiyatlar ile 7.7.2018 tarihinde Şok marketlerinde yerini alıyor.

Katalogları görmek için resmin üzerine tıklayın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
site ekle