Şok 9 Haziran 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

  • 06 Haziran 2018
  • 288 kez görüntülendi.

Şok 9 Haziran 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

Şok Marketlerinde İndirimli Ürünler Vatandaşların Yüzünü Güldürüyor. Şok 9 Haziran 2018 Günü Avantajlı Ürünler Sizlerle Buluşuyor.

Şok mağazaları her geçen gün daha da büyümekte ve daha da çok kişiye ulaşmakta. Şok market sayısını arttırmakla kalmayıp, her geçen gün ürün çeşitliliğini de arttırmasıyla ünlü olmuş durumda. Her hafta yepyeni ve indirimli ürünlerin Şok mağazalarında yer aldığını görüyoruz.

Dar gelirli ailelerin bildiğiniz üzere öğrenci okutması ailelerin zora girmesine neden olabiliyor. Öğrencilerin hem kırtasiyelik ihtiyaçları hem de yiyecek ihtiyaçlarını ucuz miktarlara karşılamak her zaman çok kolay bir iş olmayabiliyor. Şok 9 Haziran Tarihli aktüel kataloğunda kırtasiyelik ürünlerde şok edici indirimler sunuyor. Defter, kurşun kalem, tükenmez kalem, uçlu kalem, pastel boya, kuru boya, sulu boya, kalemtraş, kalem kutusu, çanta ve matara gibi öğrencilerin olmazsa olmaz ihtiyaçları Şok mağazalarında yerini almış durumda. Özellikle dar gelirli ailelerin yüzünü güldüren bu indirimler, öğrencilerin okul ihtiyaçlarını oldukça uygun fiyatlarla karşılamasına yardımcı oluyor. 9 Haziran Şok un fırsatları yalnızca bununla bitmiyor. Bildiğiniz üzere ihale usulüyle devredilen okul kantinleri oldukça pahalı olabiliyor ve öğrencilerin parası buradan yiyecek içecek almaya yetmeyebiliyor. Vatandaşların dilek ve şikayetlerini her halükarda dikkate alan ve çalışmalarını ona göre şekillendiren firma, aradığınız kaliteyi bulmanıza da yardımcı oluyor.

İşte bu noktada Şok mağazaları yine hem atıştırmalık ürünlerde hem de meşrubat ürünlerinde oldukça önemli indirimleri müşterilerinin hizmetine sunuyor. 9 Haziran 2018 tarihli Şok market indirimleri hem ailelerin hem de öğrencilerin yüzünü güldürüyor.

Şok da bu hafta indirimli ürünler kampanyalı fiyatlar ile; 120 gb ssd ve windows 10 işletim sistemine sahip quadro Masaüstü Pc 1.999,00 TL, i5 işlemcili Quadro x Gamer Masaüstü Pc 2.799,00 TL, Öğrencilerin isteklerine hitap edebilecek Notebook 999,00 TL, Everest 1200 dpi Kablosuz Mause 14,90 TL, Kawai Kulaklık 17,90 TL, 2 yıl garantili 26 Jant Bisiklet 329,00 TL, Benim Neşeli Mutfağım 49,90 TL, Alet Takımı 24,90 TL, Neşeli Telefon 19,90 TL, Pınar Klasik Dana Kangal Sucuk 10,00 TL gibi hesaplı fiyatlar ile 9.6.2018 tarihinde Şok marketlerinde sizleri bekliyor.

Katalogları görmek için resmin üzerine tıklayın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
site ekle