Kadın, Kadınlar, Kadın Sağlığı, Diyet, Yemek Tarifleri, Moda, Dekorasyon

Ağladığı için dalga geçmişti… Gonca Vuslateri ile Cem Yılmaz arasındaki buzlar eridi!

  • 09 Nisan 2022
  • Ağladığı için dalga geçmişti… Gonca Vuslateri ile Cem Yılmaz arasındaki buzlar eridi! için yorumlar kapalı
  • 247 kez görüntülendi.

Ağladığı için dalga geçmişti… Gonca Vuslateri ile Cem Yılmaz arasındaki buzlar eridi!

Gonca Vuslateri, yıllar önce bir ödül gecesinde ağlamıştı. Ünlü komedyen Cem Yılmaz, ağlayan Vuslateri ile dalga geçmişti. Vuslateri ise, “Ben Cem’e kırılmadım ama ailem incinmiş” ifadelerini kullanmıştı. Cem Yılmaz ile Gonca Vuslateri arasındaki buzlar, yıllar sonra eridi!

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, yıllar önce Atilla Özdemiroğlu’na ödül verirken ağlayan güzel oyuncu Gonca Vuslateri’yi tiye almıştı. Gonca Vuslateri ile Cem Yılmaz arasında kırgınlık yaşanmıştı.

Gonca Vuslateri, Atilla Özdemiroğlu’na ödül verirken “Biraz önce orada otururken bir ödül konuşması yaptım, konuşma onur ödülü vermek için çok gencim ama yaptığınız her şeye çok saygı duyuyorum. ”

“Sadece gecenin bir yarısı çok bunalımlı bir zamanımda ve oyuncu olarak kendime hiç inanmadığım bir zamanda sana mesaj attığımı biliyorum. Attila ben çok zengin bir oyuncu olmadan ölme, lütfen bunu gör sana bunu göstereceğim” demişti.

Daha sonra sahneye çıkan Cem Yılmaz, Vuslateri’yi taklit ederek “Deminden beri orada oturuyorum, Atilla abinin ensesini gördüm ve hatırladım. Atilla abi ben bir gün zengin olursam dedim ve oldum” sözler ile tiye almıştı.

Bir programa konuk olan Vuslateri, yaşanan olayla ilgili şunları söylemişti: “Mizah öyle bir şeydir çünkü. İnsanların değiştiremeyecekleri özellikleriyle dalga geçmek, bir an önce yaşanan bir olayla dalga geçmek biraz mizahı olumsuz anlamda tetikler. Biri incinir, biri kırılır, biri öfkelenir. Ben öfkelenmedim. Beni hiç ilgilendirmez.”

“Ben yaşadığım anın kendisiyle ilgileniyorum, bir de Atilla’nın sağlığıyla. Ben Cem’e çok aşığım. Benim çocukluğumun güldüğüm hayatımdaki objesi. Onun sevmediği kişi olabilirim, benim nefret ettiğim bir kişilik de olabilir ama çok iyi yapıyor işini. Ben Cem’e kırılmadım ama ailem incinmiş biraz.”

Yılmaz Erdoğan’ın kaleme aldığı tiyatro oyununu izlemeye giden Cem Yılmaz ile Gonca Vuslateri buzları eritti.

Sosyal medya hesabından ünlü komedyen ile çekildiği kareyi paylaşan Vuslateri, “Bol filtreli bir anı” notunu düştü.

KAYNAK: posta.com.tr

Yandex.Metrica });