Alişan, kaybettiği kardeşi Selçuk Tektaş’ın kızı Eyşan ile alışverişte

  • 10 Ekim 2021
  • Alişan, kaybettiği kardeşi Selçuk Tektaş’ın kızı Eyşan ile alışverişte için yorumlar kapalı
  • 1.585 kez görüntülendi.
Alişan, kaybettiği kardeşi Selçuk Tektaş’ın kızı Eyşan ile alışverişte

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Sinema, sahne ve televizyonda neler olmuş? Magazin dünyasından kısa haberler…

Amca yeğen baş başa
Alişan, vefat eden kardeşi Selçuk Tektaş’ın kızı Eyşan’la önceki gün Zorlu AVM’deydi. Alışverişe çıkan amca yeğen, mağazaları dolaştı. Yeğeni Eyşan’la yakından ilgilenen ve elini bir an olsun bırakmayan Alişan, alışveriş turu sonrası onu yemeğe götürdü.

Çağatay’la yaz güzel geçti
Duygu Sarışın, çağdaş sanat fuarı Contemporary İstanbul’u gezdi.“Sanatla aram çok iyi. Contemporary’yi 7 senedir takip ediyorum. Bu sene birkaç arkadaşımın da eseri var burada” diyen oyuncu, sevgilisi Çağatay Ulusoy’la ilgili sorulara da şöyle yanıt verdi: “Güzel bir yaz geçirdik, her şey iyi gidiyor.” (Deniz BOY)

İlk şarkı Emre’den
Erken yaşta hayatını kaybeden Onur Can Özcan anısına hazırlanan “Söz Müzik Onur Can Özcan” albümünün ilk şarkısı çıktı. Emre Aydın’ın yorumladığı “Hırka”, Wovie etiketiyle dijital platformlarda yayınlandı. Düzenlemesini Çağatay Şen’in yaptığı şarkının klibi Kenan Haliloğlu yönetmen-liğinde çekildi. Klip, kasım ayında yayınlanacak.


Sonbaharı Harbiye’de karşıladı
Kenan Doğulu, yaz aylarındaki konser maratonunun ardından sevenleriyle önceki akşam Harbiye Açıkhava’da buluştu.“Ara Beni Lütfen”, “İlk Adımı Sen At” gibi hit şarkılarını seslendiren Kenan Doğulu’ya sahnede Dans Fabrika’nın dansçıları eşlik etti. Gecenin finalinde yoğun istek üzerine sahneye dönen şarkıcı, “Tutamıyorum Zamanı” ve “Bumaya” ile dinleyicileriyle vedalaştı.

Çalışmak en güzel terapi
Oyuncu Emine Ün önceki akşam Etiler Akmerkez’deydi. Ün, yeni projeleri olacağını söyledi: “Annemi kaybedeli 40 gün oldu. Bu süreci çalışarak geçirmek istiyorum. Çünkü insan durdukça üzüntüsüne üzüntü katıyor. Çalışmak ise en güzel terapi”

Yandex.Metrica